כמידי שנה, גוגל מפרסמת את החיפושים הפופולריים במנוע החיפש שלה, מדד שאפשר לקחת ברצינות מוגבלת לטרנדים ולמידע שמעניין אותנו הגולשים במהלך השנה. אפשר לדבר על זה שרבקה בלאק כבשה את המקום הראשון, וגם הזמרת אדל וגוגל פלוס מככבים שם, אבל אנחנו כאתר טכנולוגי המחפש ודג מידע ברשת על ענייני, איך לא, טכנולוגיה, יותר מעניין אותנו לדעת מה חיפשו הגולשים בעולם דווקא בהקשר הזה, או ליתר דיוק אילו מכשירים עניינו את העולם במהלך השנה החולפת. הנתונים שפרסמה גוגל כנראה לא יפתיעו אתכם, אך דווקא אלו שלא היו הפתיעו אותנו יותר , ואלו הנתונים:

  1. Kindle Fire
  2. iPhone 4S
  3. Sidekick 4G
  4. HP TouchPad
  5. SPB Shell 3D
  6. iPad 2
  7. HTC Sensation
  8. Samsung Nexus Prime
  9. Sony NGPVita
  10. iPad 3

אז במקום הראשון, מעט מפתיע למצוא את הקינדל החדש, ה-Kindle Fire שהושק ממש לאחרונה, אחריו האייפון 4S והסוגר את המקום השלישי הוא מכשיר ה-Sidekick שכנראה מאוד מעניין את האמריקאים.

עוד מכשירים שדיברנו עליהם במהלך השנה והגולשים חיפשו אחריהם הם מחשב הטאבלט של HP ה-TouchPad, הטאבלט השני והשלישי של אפל ואפילו הנקסוס פריים הצליח להיכנס לעשירייה. מפתיע לראות כי לא ראינו כלל את מכשיר הגלקסי אס 2 שאצלנו הוא פופולרי במיוחד וגם את הטאבלטים של סמסונג שלא הופיעו כאן. אגב, ברשימה הכללית סטיב ג’ובס והאייפון 5 נמצאים בעשרת החיפושים הפופולריים, ואפילו המשחק Battlefield 3 במקום ה-5. אז מה דעתכם, מי המנצח הגדול לשנת 2011?

קרא עוד:  למרות הביקורת: מיקרוסופט תמשיך להאזין לשיחות בסקייפ

וידאו: החיפושים הפופולריים בוידאו

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.