נראה כי הפאזל הולך ונשלם כשגוגל שלחה הלילה הזמנות לאירוע שיתרחש ביום שני, ה-29 לאוקטובר. ועל מה האירוע? לפי ההזמנה, לא צריך לנחש כי יהיה מדובר באנדרואיד, אך השאלה היא מה נראה באירוע, ואם ננסה לחבר את החלקים בפאזל, נקבל את המידע כי מדובר יהיה במכשיר הנקסוס הבא, שזהו ה-Nexus 4.

אז נכון לעכשיו, אנחנו יודעים על מכשיר נקסוס אחד (לא, ה-Sony Nexus לא נכלל ברשימה), ואת השמועות על ה-Optimus Nexus כבר רצות מזה זמן כך שיש בסיס כך נראה לדיווחים השונים. המכשיר כזכור דומה במפרט ל-Optimus G הכולל מעבד מרובע ליבות Snapdragon S4 Pro עם מסך 4.7 אינצ’ מסוג IPS, זיכרון 2GB RAM ומצלמה 8 מגה פיקסל. הוא כבר צולם ואף סוקר בהרחבה ונראה כי דווקא הפעם המכשיר יהיה מצוייד במפרט חזק במיוחד, אף יותר מדור המכשירים הנוכחי.

אבל פרט למכשיר הנקסוס החדש, השמועות אומרות כי ייתכן ונראה גם את טאבלט הנקסוס 7 בנפח מוגדל של 32GB, בדומה לזה שדלף והגיע לרשת בשבוע שעבר ויתווסף לדגם ה-16GB הקיים.

עוד הערכות הם שגוגל תחשוף לראשונה את תוכניותיה לגרסת האנדרואיד הבאה תחת השם Key Lime Pie (פאי לימון) אשר תהיה גרסה 4.2 ותגיע על מכשיר הנקסוס 4. על פי הדיווחים בשרת, היא נראית בדיוק אותו הדבר כמו גרסת ה-Jelly Bean עם שינויים קלים במסך הבית  ולא מיועדת להיות עדכון גדול ותהיה עדכון קטן בדומה לגרסת 4.1.

קרא עוד:  מותג Pocophone חוזר והפעם בנפרד משאומי

אז יש לנו ציפיות רבות, וגם למכשיר נקסוס חדש שירענן את הליין הנוכחי.