ברשומה שפורסמה והוסרה היום מבלוג Google Mobile הוכרז על עדכון קרוב לאפלקציית ה-Google Search, אפלקציית החיפוש הרשמית של גוגל שמובנית היום בכל מכשיר אנדרואיד.

השינוי הבולט ביותר בו ניתן להבחין הוא העיצוב מחדש של האפלקציה, שכעת הצבעים השולטים בה הם אפורים-שחורים במקום לבנים. כמו-כן, העיצוב החדש דומה כעת יותר לגירסא החדשה של האנדרואיד מרקט.

מעבר למתיחת הפנים לה זוכה האפלקציה, היא תכלול שיפורים נוספים, כמו ריכוז תוצאות על פי סוג כאשר תוצאות חיפוש מהרשת יהיו תמיד ראשונות ואחריהן תוצאות בהתאם למיקום הגיאוגרפי של המתשמש, לחיצה ארוכה על-מנת להסיר מחרוזת חיפוש היסטורית ושיפור כללי בביצועים.

מהשינויים בעיצוב באפלקציות הבית של גוגל ניתן ללמוד מהו הקו העיצובי שיאפיין את הגירסא הבא של אנדרואיד, Ice Cream Sandwich, כפי שהיה בעבר עם מתיחת-הפנים של אפלקציית ה-YouTube לפני השקת Gingerbread.

העדכון עדיין לא זמין להורדה, וכפי שציינו, הרשומה נמחקה באופן מסתורי מהבלוג של גוגל. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.