גוגל פלוס, הרשת החברתית החדשה של גוגל, זכתה לא מזמן בתואר "האתר עם קצב הצמיחה המהיר אי-פעם", ונכון לכתיבת שורות אלה מוערך כי רשומים לשירות בין 30-40 מיליון משתמשים. ובכל זאת, אם אתם מרגישים מעט בודדים ברשת החברתית של גוגל, מהיום ניתן לצרף את חבריכם לשירות גם באמצעות קישור ייעודי, ולא רק על-ידי שליחת הזמנות בדואר האלקטרוני.

אם גם אתם נמנים בין המשתמשים ברי המזל להם כבר יש חשבון משתמש בגוגל פלוס וברצונכם לשתף את "הפמליה" מהפייסבוק, פשוט גלשו לעמוד הראשי של השירות ולחצו על כפתור "הזמן חברים", הממוקם בצידו השמאלי של המסך למשתמשים בממשק העברי או בצידו הימני למשתמשים בממשק האנגלי. מספר ההזמנות עומד על 150 הזמנות לכל משתמש, אך ייתכן שכל מספר ימים יתחדש מלאי ההזמנות.

באג מעניין שקיים כרגע באתר בגירסא העברית של גוגל פלוס הוא שמונה ההזמנות שנותרו מוצג הפוך, וכך בעצם במקום המספר 150 מודיע לנו המונה כי נותרו לנו 051 הזמנות, אך פרט לזה הכל עובד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.