אפשרות לשלם באמצעות PayPal.
לשלם באמצעות PayPal

העדכון לחנות היישומים של גוגל, 'גוגל פליי' מביא עימו אפשרות מפתיעה והיא אפשרות לשלם על תוכן ויישומים באמצעות שירות התשלומים המקוון 'פייפאל', שהוא כאמור מתחרה לשירות התשלומים של גוגל.

אם לא תוכל להתחרות בהם
ענקית החיפוש משיקה בהדרגה עדכון לחנות ה'גוגל פליי' (Google Play), העדכון שמספרו 4.8.19 מציג מספר שיפורים בולטים כמו פישוט רשימת הרשאות אשר מופיעה לפני התקנה, כעת כל הרשאות פרטניות מסודרות בקבוצות לפי נושאים, לצד שיפורים קוסמטיים קטנים – כפתורים גדולים יותר לרכישה/התקנה; שורת כותרת שקופה בעמוד הפרופיל ובחנות הסרטים, הסדרות והשירים.

בצעד מפתיע הגרסה החדשה מביאה עימה גם תמיכה ב'פייפאל' (PayPal), שירות התשלומים המקוון הפופלרי שלו כאמור, קיים שירות מתחרה מבית גוגל, לכן מפתיע שגוגל החליטה לאמץ דווקא אותו. הדבר כנראה נובע בגלל האימוץ הנמוך בהשוואה של שירות התשלומים Google Wallet והביטחון שהמשתמשים רואים בשירות PayPal במקום השימוש בכרטיסי אשראי. הגרסה מופצת באופן אוטמטי בהדרגה, אך ניתן כבר עכשיו להוריד את קובץ ה-APK ולהתקין אותו באופן ידני על המכשיר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.