כמדי שנה, גוגל (Google) בוחרת את היישומים המובילים של השנה החולפת וכאלו שזכו למספר רב של הורדות וביקורות חיוביות. אז מי מבין המובילים?

הטרנד חדש שהתפשט לאחרונה הוא החלפת וריטוש פרצופים ותמונות, לכן לא מפתיע, למצוא בראש הרשימה את יישום ה-Face Changer וזכה ל-4.3 כוכבי ביקורות מתוך 5. בדומה לאפליקציית Snapchat (שאינה נכללת בדירוג), ניתן להחליף את פרצופם של שני משתמשים בעת ובעונה אחת. בנוסף, נוכל להלביש על עצמנו פנים של מפורסמים כמו אובמה, טראמפ, זמרים, שחקנים וכדורגלנים מפורסמים וכן לעוות או לשנות כל אספקט בפנים. לכל הטוב הזה נוכל כמובן להוסיף סטיקרים, אביזרים למיניהם, רקעים ועוד וכמובן לשתף ברשתות החברתיות.

ואם כבר בתחום הצילום עסקינן, היישום הבא ברשימה הוא Lumyer. מדובר למעשה באפליקציית צילום, ולתמונות המצולמות נוכל להוסיף אפקטים מונפשים, רקעים זזים ועוד. כך, למשל, נוכל להוסיף לתמונת הכלב שצילמנו אפקט מונפש של שלג, צילום סלפי פשוט יכול להפוך למסיבה ועוד. באפליקציה קיימים למעלה מ-100 אפקטים מונפשים שונים.

היישום השלישי שנכנס לרשימה הוא Castbox, אפליקציית פודקאסטים משולבת עם תחנות רדיו והפודקאסטים האהובים עלינו. כמו כן האפליקציה מציעה לכם להאזין לאלפי תוכניות רדיו מכל רחבי העולם, לדלג קדימה ואחורה ברשימות הפודקאסטים בעזרת ממשק משתמש מדליק במיוחד.

למקום הרביעי ברשימה נכנס יישום Emoji Keyboard Pro, שהיא למעשה מקלדת אימוג'י שימושית. נוכל להוסיף ולשנות כל אספקט במקלדת שלכם במגוון רקעים, צלילי הקלדה, אותיות קופצות ועוד. היות ומערכת האנדרואיד אינה תומכת באמוג'י באופן מובנה, המקלדת תוסיף למעלה מ-1000 דמויות אמוג'י מוכרים וחייכנים.

קרא עוד:  פייסבוק מודה: עובדים האזינו להקלטות המשתמשים במסנג׳ר

גם לפייסבוק יש ייצוג ברשימה. אמנם לא מדובר ביישום עצמו, אך ניתן למצוא שם את יישום ה-MSQRD אותו רכשה לאחרונה. MSQRD למי שאינו מכיר, מסוגל להחליף את תמונות הסלפי למגוון חיות ודמויות תוך כדי תנועה. כך, למשל, נוכל לעטות על עצמנו פרצוף של נמר, גולגולת, איפור מיוחד, פרצופים מפחידים ועוד. את התוצאה, כמובן, אפשר לשלוח לחבריכם דרך יישום המסנג'ר או לשתף בפייסבוק.

בנוסף, דירגה גוגל גם את חמשת המשחקים הפופולריים השנה, שם ניתן למצוא את פוקימון גו, Clash Royale, Traffic Rider, Slither.io ואת Dream Legue Soccer. לרשימה המלאה, הקליקו כאן.