ה-Pixel 3 Lite, מכשיר הביניים של קו מוצרי ה-Pixel, טרם הוכרז באופן רשמי על ידי גוגל (Google). אך תמונות של זה כבר עלו לרשת ובנוסף גם המפרט הטכני שלו נחשף אף במלואו. אם לא די בכל אלה היום גם עלה לרשת סרטון שמציג את המכשיר ולא משאיר עוד מקום לדמיון.

בסרטון שעלה ב-Andro News נחשפים המאפיינים השונים של מכשיר הטלפון, כשניתן לראות כי המכשיר שומר על אותו קו שמאפיין את קו מכשירי ה-Pixel של השנה כמו חזית בצבע שחור עשוייה זכוכית עם מסך ביחס 18:9 בעל שוליים עבים בחלקו העליון והתחתון, גב בצבע לבן בעל משטח מחוספס למגע וכפתור הפעלה צבעוני ועוד. השינויים הבולטים ביותר בין מכשירי הפרימיום לדגם 'לייט' הוא השימוש בגוף עשוי פלסטיק ומצלמה קדמית יחידה בדגם המוזל.

מבחינת מפרט נראה כי Pixel 3 Lite מצוייד במערכת על שבב מדגם Snapdragon 670 ולא מדגם 710 כפי ששוער בעבר, עם זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 4 גיגה-בייט וזיכרון אחסון בנפח 32 גיגה-בייט, מסך בעל פאנל LCD בגודל 5.5 אינץ', ביחס של 18:9 באבחנה של 1080×2160 וסוללה בהספק של 2,915 מיל'-אמפר לשעה.

באופן מפתיע, בחלקו התחתון של המכשיר מפתיע בחזרתו מחבר ה-3.5 מ"מ לחיבור אוזניות, זה ניצב בגאון ליד מחבר ה-USB Type C, מה שבדגמים האחרים לא קיים.

מבחינת צילום, המכשיר מצוייד כאמור במצלמה קדמית יחידה באבחנה של 8 מגה פיקסל, זאת בניגוד למכשירים היקרים יותר שמצויידים במערך צילום קדמי כפול כאשר אחת המצלמות בעלת עדשה רחבה יותר.

קרא עוד:  יותר פרטיות, יותר בית חכם, והרבה יותר קריינות - גוגל במקצה שיפורים ל-Assistant

למרות שמדובר בדגם ביניים, נראה כי כיאה למכשיר בקו מוצרי ה-Pixel, מפרט המצלמה האחורית תואם את המכשירים היקרים יותר: עם חיישן באבחנה של 12 מגה פיקסל עם פיקסלים בגודל 1.4 מיקרון, מפתח צמצם של f/1.8 ומייצב תמונה אופטי.

מפרסם הסרטון טוען כי מדובר במצלמה המפיקה תמונות "בעלת איכות זהה לאל של ה-Pixel 3". אך זה לא סיפק תמונות השוואה שנלקחו בשני הדגמים, נראה כי אנו נאלץ להמתין להשוואה אמיתית בין הדגמים כדי לדעת האם באמת בגוגל לא התפשרו על איכות הצילום.

https://www.youtube.com/watch?v=pwaT4u-1Y60
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.