גוגל (Google) שחררה עדכון חדש עבור גרסת האנדרואיד (Android) של Google Photos, אפליקציית התמונות שלה והיא מציעה מספר יכולות ואפשרויות עריכה חדשות.

ממשק המשתמש עבר שדרוג עיצובי והוא נוח יותר לשימוש, כמו גם היכולת לבחור את יחס ההיבט בה תישמר התמונה, וזאת ללא קשר ליחס ההיבט המקורי בה היא צולמה. כך, לדוגמה, ניתן לבחור האם להציג ולשמור את התמונה ביחס של 16:9 או 4:3 ואם רוצים בשלב מסוים, ניתן גם לחזור בכל זמן אחורה לגודל וליחס ההיבט המקוריים. בנוסף, האפליקציה מאפשרת כעת להמשיך ולדפדף בארכיון התמונות ובציר הזמן גם במהלך ביצוע שינויים ועריכות בתמונה בזמן אמת – עד כה היו נאלצים המשתמשים לשמור את העריכה והסדר הרצוי, ורק לאחר מכן לדפדף בארכיון התמונות על מנת שהשינויים יכנסו לתוקף.

אפליקציית התמונות של גוגל היא כחלק משירות Google Photos שהושק אשתקד. בבסיסה של האפליקציה ניתן לגבות תמונות שצולמו באמצעות מצלמת הטלפון או תמונות ששמורות במחשב ישירות. האפליקציה יודעת להציג את התמונות על גבי ציר זמן בהתאם לתאריך בהן הן צולמו או בהתאם לאזור. כמו כן מציע השרות מספר אפשרויות כגון חיפוש ותיוג של עצמים ופרצופים, יצירת סרטים וקטעי אנימציה מתמונות שצולמו בטווח זמן קרוב או יצירת סרטון קצר מאירוע או מטיול באופן אוטומטי. האפליקציה זמינה להורדה לשתי הפלטפורמות הגדולות, iOS ו-אנדרואיד, וכשירות ברשת.

קרא עוד:  פרטים חדשים על Stadia: המשחקים יישמרו לתמיד, יתמוך במשחק משותף ועוד

גוגל אינה מגבילה את האחסון עצמו באפליקציה, כשהתמונות עצמן ישמרו באיכות טובה. לעומת זאת, ביכולת המשתמש לבחור האם לשמור את התמונות ברזולוציה המקורית שלהן, כשאז מקום האחסון משתנה בהתאם לכמות האחסון שקיימת למשתמש בשרותי החברה.