גוגל משחררת את הלאנצ’ר של ה-Nexus 5 לכלל מכשירי האנדרואיד המריצים את גרסה 4.1 ומעלה. זהו ה-Google Now Launcher אשר הגיע לחנות עוד בחודש פברואר השנה, אולם הוא היה מוגבל להתקנה רק למכשירי ה-Nexus. לא שזה עצר את הקהילה לשלוף את קובץ ה-APK להתקנה, אבל כעת התמיכה היא רשמית במכשירי האנדרואיד האחרים.

ה-Google Now Launcher מביא את חווית גוגל הנקיה (ונילה) כהתקנה פשוטה ומחליף את מסכי הבית של המכשיר בעיצוב של מסכי הנקסוס. הלאנצ’ר משלב את יישום ה-Google Now כחלק ממסך הבית (אם נרצה) ובסוויפ ימינה נוכל להגיע לכל הכרטיסיות והחיפוש המהיר של גוגל ללא צורך בללחוץ על ווידג’ט החיפוש. בנוסף, ניתן להשתמש בפקודות קוליות עם Google Now ולומר את צמד המילים “OK Google” אשר יקשיב ויבצע את רצוננו.

ישום ה-Google Now הופך להיות כחלק ממסך הבית (אם נרצה) ובסוויפ ימינה נוכל להגיע לכל הכרטיסיות והחיפוש המהיר של גוגל ללא צורך בללחוץ על ווידג’ט החיפוש. בנוסף, ניתן להשתמש בפקודות קוליות עם Google Now ולומר את צמד המילים “OK Google” אשר יקשיב ויבצע את רצוננו, אבל רק כאשר המכשיר בשפה האנגלית.

הלאנצ’ר Google Now Launcher זמין כבר עכשיו להורדה דרך חנות ה-Google Play

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.