פיצ’רים חדשים במשקפיים החכמים של גוגל: העדכון האחרון שגוגל צפויה להשיק ל-Google Glass בגרסה XE7 מספק רמזים על כך שהמשקפיים יזכו לתוספות משמעותיות וחשובות. בין הדברים שנתגלו בקוד הם האפשרות כי בעלי המשקפיים יוכלו לגלוש בדפדפן אינטרנט מלא ולשלוט באמצעות תנועות פיזיות בגוף. כך לדוגמה כדי לדפדף בין עמודים שונים נבצע זאת בתנועת הראש לצדדים וכדי לגלול דף מטה או מעלה נוכל לבצע זאת עם פקודה קולית כמו כן ביצוע זום והקלקה על קישור. אבל זה לא מסתכם רק בזה, כי השימוש בתנועות הגוף יכול לשמש גם לחיפוש במערכת, גישה לאנשי קשר ועוד, כך שאין גבול ליכולות של המשקפיים כאשר תאפשר תחל לזהות את תנועת הגוף.

עוד נמצא בקוד מספר עדויות לכך שגוגל פועלת על פתרון לנעילת המשקפיים, כפי שנדרשה החברה מהקונגרס האמריקאי שהביע חשש לאובדן פרטיות ואבטחת הפרטים האישיים. על פי המסתמן, החסימה תתבצע על ידי תבנית של תנועות ומחוות כפי שיחליט המשתמש לעשות, זאת בנוסף לאפשרות לשלוט מרחוק במשקפיים במקרה הצורך.

דבר אחרון שנמצא הוא נגן מדיה עם אפשרות לנגן, להשהות, להעביר בין השירים ועוד וכן לצפות במידע על האמן והשיר על המסך. כמו כן ישנו בקר שליטה בעוצמת השמע וממשק חדש לשם כך.

כל אלו ועוד צפויים בעדכון החדש, אולם לא ברור עדיין מה גוגל תבחר לחשוף מהיכולות הללו אבל את חלקם סביר כי נראה כבר בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.