גוגל (Google) שחררה עדכון חדש לאפליקציית שיחות הווידאו שלה Duo. הגרסה החדשה, גרסה 39, תאפשר גם למשתמשי iPad להשתמש באפליקציה הזו שלאחרונה זוכה לפופולריות יחסית. הגרסה החדשה מאפשרת להשתמש בטאבלט של אפל (Apple) לצורך שיחות וידאו גם במצב אופקי, בהתאמה מלאה. כשהאפליקציה מזהה שהמשתמש עובר למצב אופקי, שורת אנשי הקשר עוברת ימינה ומוצגת לצד המסך, כשאנשי הקשר מוצגים זה מעל זה ברשימה ניתנת לגלילה.

למעשה מדובר באותה התאמה שעברה האפליקציה כשגוגל ביקשה להרחיב את השימוש בה מטלפונים המבוססים על אנדרואיד גם לטאבלטים המבוססים על מערכת ההפעלה שלה. גם התהליך במכשירי ה-iOS היה זהה – השקה עבור מכשירי ה-iPhone ואז לאחר זמן מה התאמה לטאבלט.

גוגל עדיין לא עדכנה את גרסת האנדרואיד של Duo לגרסה 39, אבל התמיכה בטאבלטים כבר מוצעת בגרסה 38 לאנדרואיד של האפליקציה. מעבר לכך אין תוספת בולטת אחרת.

להורדת Duo גרסה 39 מ-AppStore לחצו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.