גוגל שחררה היום את גרסה חדשה של דפדפן ה-Chrome (כרום) הפופולרי הכולל מספר שיפורים ובניהם גם תמיכה במסך רטינה. גוגל, שכבר אמרה מיד אחר השקת מחשבי המקבוק פרו של אפל עם מסך הרטינה כי תוסיף תמיכה בדפדפן שלה, וכבר הוסיפה זאת בגרסה 21 אשר תומכת ברזולוציה הגבוהה של המסך ובכך משפר את איכות התצוגה.

עוד בגרסה החדשה גם נמצא לראשונה תמיכה גם בפונקציות getUserMedia המאפשרות למפתחים ב-JS להתממשק למצלמה או למיקרופון של המשתמש ולפתח יישומים המשלבים את החומרה שבמחשב. כדי למנוע בעיות פרטיות, על המשתמש לתת הרשאה לכך, וכאשר יישום בדפדפן מנסה לגשת למצלמה או למיקרופון, יבקש הדפדפן אישור לפני כן.

שאר העדכונים בדפדפן מתרכזים ב-15 תיקוני אבטחה ומתוכם 2 תיקונים זיכו את הבאגים ב-$2000, סכום נמוך ביחס לגרסאות הקודמות ומאז שהתחילה תוכנית התגמול גוגל שילמה כחצי מיליון דולרים עבור 200 באגים שונים שנתגלו. להורדה, היכנסו לאתר או דרך תפריט האודות בדפדפן.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.