גוגל (Google) הכריזה במסגרת I/O 2019 גם על Nest Hub Max – מסך חכם חדש שהוא מעין גרסה מתקדמת ל-Home Hub אותו חשפה החברה לפני שנה. ה-Hub Max גדול יותר, עם מסך מגע בגודל 10 אינץ׳ המותאם לשימוש בחדרים גדולים יותר, אולם ההבדל המרכזי הוא מצלמה המותקנת בקדמת המכשיר, בניגוד ל-Home Hub שנמכר ללא מצלמה מובנית.

בזכות המצלמה יכול Hub Max לשמש כאמצעי אבטחה ביתי, ולזהות תנועות חשדות בעת שהדיירים אינם נמצאים. ניתן גם לנהל שיחות וידאו דרך אפליקציית Duo, ותכונת זיהוי פנים מאפשרת ל-Hub Max להציג מידע המותאם אישית למשתמש כולל בחירה אוטומטית של תמונות רקע, או הצגת פגישות קרובות בלוח השנה. בגוגל מודעים לדאגה הגוברת לגבי פרטיות ועל כן בכל רגע שבו מצלמת ה-Hub Max דולקת, תופעל נורה ירוקה לצד העדשה. אף אפליקציה, ואפילו המשתמש עצמו, אינם יכולים לכבות את הנורה הזו. בנוסף, עיבוד הנתונים לצרכי זיהוי פנים נעשה במכשיר עצמו, והמידע לא משודר לגוגל.

כמובן שהמסך יכול לשמש גם לצורך שליטה במכשירים חכמים אחרים בבית, כגון נורות או מצלמות בחדרים אחרים. ניתן גם לצפות באמצעתו בסרטונים מ-YouTube, ובטלוויזיה בשידור חי באזורים בהם שירות YouTube Live זמין לרכישה. המסך ימכר תמורת 229 דולרים, וצפוי להגיע לחנויות מאוחר יותר השנה.