פריט נוסף בעגלת הקניות של גוגל: אמש דווח כי ענקית החיפוש רכשה את אפליקציית ניהול המשימות הישראלית Timeful  עבור פלטפורמת iOS.

עסקת הרכישה, אותה פרסמה החברה בבלוג הרשמי אמש, מטרתה, כפי הנראה, לבצע ארגון מחדש בכל הקשור לשרותי לוח השנה והמייל של החברה אותם היא מציעה ואולי אף לאחדם תחת קורת גג אחת – על מנת להקל על המשתמשים שנאלצים לנווט כיום בין יישומי המייל, לוח השנה והתזכורות של החברה. על אף העסקה, האפליקציה לא תוסר מחנות ה-App Store לפי שעה, כך טענו מפתחי האפליקציה, אך עם זאת תפסיק לקבל עדכונים ויופסק פיתוחה.

אפליקציית Timeful עבור משתמשי ה-iOS היא למעשה יישום ניהול זמן, המאגד את כל שרותי לוח השנה והמשימות של המשתמש תחת קורת גג אחת. האפליקציה סורקת את יישומי לוח השנה והתזכורות של המשתמש ומרכזת את כל הארועים והמשימות הקרובות במקום אחד עם טוויסט קטן: בעת ההרשמה לאפליקציה, היא תציע תחביבים אותם המשתמש נוהג לעשות, לדוגמא: טיול עם הכלב, מענה למיילים, אימון כושר ועוד, ותשבץ אותם על דעת עצמה בלוח השנה על בסיס מקום פנוי, וכמובן – זמן פנוי. משתמש יוכל לקבוע ולהוסיף תחביבים על דעת עצמו מלבד הבסיסיים שהאפליקציה מציעה ובנוסף לקבוע את זמני תדירותם. בנוסף, האפליקציה מתפקדת כלוח שנה רגיל וכל הארועים שייתווספו לאפליקציה יסונכרנו מיידית ללוח השנה הפרטי של המשתמש.

קרא עוד:  גוגל תקדם את צילום הלילה של Pixel באנדרואיד Q

טרם השקתה אשתקד, הצליחה Timeful לעמוד בסבב גיוס של כשבעה מיליון דולרים. בין המשקיעים היו גם לא מעט שחקני קולנוע ותרבות שראו באפליקציה פוטנציאל. צמד המפתחים העומדים מאחורי האפליקציה הינם פרופ' דן אריאלי, כלכלן במקצועו ופרופ' יואב שוהם בעל תארים במדעי המחשב.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.