חברת הסלולר גולן טלקום יוצאת במבצע ללקוחות חדשים וקיימים: קו שני עד שישי לאותו המנוי בעלות של 17 שקל לחודש בחבילת הכל כלול – שיחות, הודעות SMS וגלישה בנפח 1GB (האטת הגלישה לאחר מכן). גולן מציעה חבילה מעט יקרה יותר בעלות של 25 שקל לחודש עבור הקו השני, הכולל גלישה בנפח 6GB והאטת הגלישה לאחר מכן.

המבצע מיועד ללקוחות חדשים וקיימים וניתן לצרף עד 6 קווים לאותו מנוי. ואולם המבצע מוגבל למשך שישה חודשים כשלאחר מכן מחיר הקו השני עד השישי יעלה ל-99 שקל בחודש, לא משנה מהי החבילה אותה בחר הלקוח.

לקוחות חדשים ירכשו את הקו הראשון במחיר של 59 שקל לחודש בחבילת "גולן טלקום" ללא הגבלה ואת הקו השני עד השישי במחיר של 25 שקל לחודש בלבד או את הקו הראשון במחיר של 35 שקל לחודש ואת הקו השני עד השישי במחיר של 17 שקל לחודש

לשני המבצעים ניתן להצטרף החל מהיום ועד ל-8 ביוני בשעה 12:00 ולהפעיל את כרטיס הסים עד ה-15 ליוני בשעה 12:00. ב-24 לדצמבר במחיר החבילה כאמור יתעדכן ל-99 שקל בשני המסלולים. מחיר הסים עומד על 49 שקל.

יש לציין כי מדובר במחירים הנמוכים ביותר בשוק עד כה, וכי בעבר הציעו המתחרות חודשיים במתנה אולם החבילה מיועדת למי שאכן זקוק לקו שני בבית על אותו המנוי.