נראה שעם הצגת משקפי המציאות הרבודה, גוגל הציתה מחדש את ההתלהבות סביב תחום המחשוב הלביש, תחום שהיה נראה עד כה שייך לז'אנר המדע הבדיוני, הופך אט אט למציאות. והפעם תורו של המעצב בריאן סרה (Bryan Cera) להציג לנו את ה-Glove One, כפפה המשמשת כטלפון סלולרי.

ה-Glove One על-פי הגדרתו של בריאן הוא "מכשיר תקשורת סלולרית לביש", המעוצב ככפפת פלסטיק. בצד האחורי של היד נמצאת הסוללה, כרטיס סים ושקע ההטענה ואילו באצבעות ניתן למצוא את מקשי החיוג ועל הזרת והבוהן ניתן למצוא את הרמקול והמיקרופון. למרות שהיא לא נראית כחפיץ נחשק במיוחד או נוח במיוחד, קל יהיה לדמיין איך בעתיד אבטיפוס הפלסטיק הגס הזה יוכל להפוך לכפפה קלת משקל ונוחה ללבישה, ואם נרחיק הלאה אל העתיד אולי אפילו לשתל תת-עורי שיהפוך את היד שלנו לטלפון סלולארי, במסגרת השיפור העצמי שלנו (Augment Ourselves) על-ידי שימוש בשתלים טכנולוגיים.

אגב, את הכפפה לא יהיה ניתן לרכוש מבריאן והיא נבנתה לשם האומנות במסגרת פרוייקט "זוכרים את העתיד". אם ברצונכם להשיג כפפה-טלפון-סלולרי כזאת לעצמכם אל דאגה, בריאן מבטיח כי הוא יעדכן את דף הבית שלו ויוסיף מדריך המפרט צעד צעד כיצד הוא בנה את ה-Glove One.

הדגמה של ה-Glove One בפעולה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.