כנראה שהיום הרשמי הראשון בכנס הסלולאר בברצלונה יהיה יום מסיבות העיתונאים של החברות הקטנות יותר. אחת מהן תהיה ג'יאוני (Gionee) ששלחה הזמנה למסיבת העיתונאים שלה שתתרחש, כאמור, ב-27 בחודש. החברה מתכוונת במסיבת העיתונאים הזו להציג את שני המכשירים החדשים שלה: Gionee A1 ו-A1 Plus, כשכמובן גרסת ה-Plus היא גרסה עם מסך גדול יותר לעומת ה-A1.

הפרטים הידועים על המכשירים החדשים אינם מספקים את התמונה המלאה, במיוחד לגבי ה-A1 Plus, אבל ממה שכן ידוע ה-A1 יגיע עם מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD עם עיצוב באפיון 2.5D ועם כיסוי Gorilla Glass, רק שלא ברור בדיוק מאיזה דור.

המעבד יהיה מתומן ליבות במהירות 1.8 ג'יגה-הרץ של מדיה-טק (MediaTek) שילווה ב-4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. המצלמה מאחורה תהיה בגודל 13 מגה-פיקסל והקדמית בגודל 16 מגה-פיקסל – ומכאן אפשר להבין אולי את הכותרת של האירוע: "נותנים השראה לחיוך שלכם".

מאחור יש גם חיישן IR, חיישן לזיהוי טביעות אצבע ומערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 7.0 מהקופסה, כשמעליו הממשק הקנייני של החברה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.