כחודשיים לאחר שעבר את הבדיקות של TENNA, משרד הרישוי הסיני, הוכרז רשמית ה-Gionee F5 ובימים אלה מגיע לחנויות. מדובר במכשיר שמיועד לשוק הביניים, ואפילו הנמוך שלו לאור העובדה שמדובר במסך שמציע רזולוציית 720p בלבד.

F5 הוא מכשיר גוף מתכתי אחוד בצבעי זהב וורוד זהוב, עם זכוכית קדמית בעיצוב 2.5D ועם מסך AMOLED בגודל של 5.3 אינץ'. המעבד MT6750 מבית מדיה-טק (MediaTek) שלו מורכב משמונה ליבות Cortex-A53 במהירות של 1.5 ג'יגה-הרץ כל אחת, וכן מכיל את השבב הגרפי Mali-T860 עם שתי ליבות.

יש לו 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ואפשרות הרחבה בעוד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר באמצעות כרטיס microSD. המצלמה מאחורה מציעה חיישן 13 מגה-פיקסל ואילו הקדמית מציעה 8 מגה-פיקסל. כפתור הבית הפיזי מכיל גם חיישן טביעות אצבע, והסוללה היא בנפח של 4,000 מילי-אמפר שעה. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 6.0.

ג'יאוני (Gionee) רוצה שתשלמו עליו 260 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.