ג'יגה-בייט (Gigabyte) תשיק בקרוב גרסה חדשה של ה-Gaming Box (קופסת המשחקים) שלה שתהיה מבוססת על GeForce RTX 2070, כרטיס התצוגה החדש יחסית של NVIDIA. הקופסה תושק תחת מותג המשחקים של החברה, Aorus, והיא מיועדת, כמו הקודמות, לספק לבעלי מחשבים ניידים עם שבב גרפי מובנה עוצמה שמספיקה לשחק משחקים מתקדמים.

האריזה הרשמית של קופסת המשחק החדשה של ג'יגה-בייט נחשפה באתר VideoCardz, וכמו שאפשר לראות היא מציעה מערך אוורור מותא שמבוסס על מאוורר אחד גדול.

הכרטיס בפנים הוא כרטיס מותאם של החברה RTX 2070 Mini ITX 8G, המתאים למארזים קטנים, וכמו ששמו חושף, הוא מגיע עם 8 גיגה-בייט זיכרון זיכרון GDDR6 ברוחב פס של 448 גיגה-בייט/לשנייה. הכרטיס עצמו אינו ניתן להמהרה חיצונית, אך הוא מציע מהירות בסיסית של 1,410 מגה-הרץ ומהירות טורבו של 1,620 מגה-הרץ.

הקופסה מתחברת למחשבים ניידים באמצעות Thunderbolt 3 על חיבור USB Type-C עם תמיכה בעד 4 ערוצי PCIe. מעבר לכך יש 4 יציאות USB Type-A לחיבור התקנים חיצוניים כמו מקלדת ועכבר, יחד עם 3 חיבורי DisplayPort וחיבור HDMI 2.0 שמגיעים עם הכרטיס עצמו לחיבור למסכים.

המחיר טרם פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.