הכותר הרביעי בסדרת משחקי הירי-מגוף-שלישי לקנסולת ה'אקסבוקס' של מיקרוסופט, Gears of War: Judgment, זמין לרכישה עכשיו וגם בישראל.

ג'אדגמנט מהווה פרק-מקדים (פריקוול) ועלילתו מתרחשת לפני הטרילוגיה המקורית והיא מגוללת היא סיפורה של חוליית קילו, בניהם ניתן למצוא את בירד (Bird) וקול (Cole) אשר היו חלק מחוליית דלטא בטרילוגייה הקודמת, אליהם מצטרפים גם סופיה ופדק. מכיוון שמדובר בפרק-מקדים, מרקוס, הגיבור הראשי מסדרת המשחקים הקודמת לא מהווה את הדמות הראשית של המשחק ואת מקומו לוקח בירד – העלילה נפתחת במשפט של בירד ובאירועים שהובילו למשפט זה מנקודת מבטם של חברי החוליה.

את המשחק פיתח הסטודיו Pepole Can Fly בשיתוף עם Epic לאחר עזיבתו של 'קליפי בי' (Cliffy B) יוצר הסדרה ולמרות שממוצע הביקורות של ג'אדגמנט עומד על כ-80, ציון מצויין לכל הדעות, המשחקים הקודמים בסדרה קיבלו דירוג גבוהה יותר, אם כי יכול להיות שמדובר ב'עייפות החומר'.Gears of War: Judgment זמין לרכישה במחיר של 319 שקל עבור קונסולת האקסבוקס 360.

וידאו: טריילר המשחק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.