במיקרוסופט (Microsoft) חשפו בתערוכת Gamescom כי המצב המקוון Horde, בו ארבעה שחקנים נלחמים בגלים של אויבים יוצג גם ב-Gears 5, אלא שהפעם המפתחת The Coalition הכניסה מספר שינויים שנועדו לרענון את מצב המשחק הפופולרי שקיים מאז הכותר השני בסדרה.

נראה כי ב-The Coalition ערים לסביבה התחרותית של משחקים מקוונים כמו Fortnite או Overwatch ונראה כי הכותר האחרון בסדרת Gears Of War שואב לא מעט השראה מהמשחקים הללו. אחד השינויים הבולטים הוא בחירת דמויות הגיבור, שכן עד כה במצב ה-Horde הדמויות היוו רק שינויים קוסמטיים וכעת לכל דמות מבין תשע הדמויות ההתחלתיות ישנו מלאי נשקים שונה ויכולת מיוחדת כמו זימון תקיפה אווירית, ירייה דרך קירות, שכל פגיעה תהיה פגיעת ראש ועוד.

את היכולות של השחקנים וסגנון המשחק עימם יהיה ניתן להתאים אישית ולפתח, בהתאם להעדפות השחקנים, זאת באמצעות צבירת נקודות ניסיון במשחק ועל ידי ביצוע משימות מיוחדות. חלקן יהיו מוגבלות בזמן בדומה למערכת ה-Battle Pass שקיימת במשחקים אחרים, אלא שכן שחקנים לא יאלצו לשלם תמורת מסלול מיוחד שכולל פרסים נוספים.

בנוסף, המפתחים מבטיחים לעדכן את המשחק כל שלושה חודשים עם דמות ומפה חדשה שיהיו זמינים להורדה בחינם לכל השחקנים, כך למעשה זונחת החברה את שיטת ה'Season Pass' וזאת כדי לא לפצל את קהילת השחקנים. כאשר המשחק יכלול חנות מקוונת שמאפשרת לרכוש פריטים קוסמטיים בלבד שלא מעניקים ייתרון במשחק.

קרא עוד:  הלהיט GTA V זמין בחינם למנויי Xbox Game Pass

Gears 5 יושק ב-10 בספטמבר על גבי קונסולת ה-Xbox One ומחשבים מבוססי Windows 10 ואף יהיה זמין להורדה בחינם כחלק ממינוי ה-Xbox Game Pass.

!Gears POP אצלכם בנייד

בתוך כך שוחרר היום המשחק !Gears POP, משחק חינמי בעולם Gears Of War אך בעיצוב של בובות !POP. זה ניחן במשחקיות בסגנון Clash Royal בו שני שחקנים נלחמים על שליטה במפה.

להורדה: אנדרואיד | iOS.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.