גרמין (Garmin) הכריזה על סדרה חדשה של שעונים שתחת השם Legacy Saga Series מתכתבת ישירות עם הסרט הבא של 'מלחמת הכוכבים', The Rise of the Skywalker, שאמור להגיע למסכים בדצמבר הקרוב.

הסדרה מורכבת משני שעונים שמחירים 400 דולרים. הראשון מבוסס על דמותו של ריי ומציע רצועת עור לבנה, מסגרת בצבע כסף עם חריטה מתחת של סמל הג'דיי ועם עיצוב כללי שלפי החברה מתקשר עם סיף האור בה משתמש ריי בסרט. בנוסף למשתמשים תהיה גישה לרקעים המבוססים על דמותו – וכן אפליקציה מלווה שמותאמת לאווירה ולדמות.

את הצד השני של התמונה מלווה שעון שמבוסס על דמותו של דארת' ויידר עם רצועת עור שחורה עם כמה תפרים אדומים שאמורים לייצג את סיף האור האדום בו הוא משתמש. המעטפת כאן שחורה ולפי גרמין יש עליה פרטים שמשויכים למה שאפשר לראות בתא הטייס של חללית הקרב שלו, TIE Advanced X1. באופן דומה לשעון של ריי, יש רקעים ואפליקציה שמותאמים לדמות.

ובכל זאת יש הבדל קל בין שני השעונים מעבר לצבעים ולדמות עליהם הם מבוססים: השעון של ריי מציע עד 7 ימי עבודה במצב שעון חכם ואילו זה של דארת' וויידר עד 8 ימי עבודה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.