חברת GARMIN, מובילה בינלאומית בפיתוח וייצור מוצרי טכנולוגיה חכמים לאורח חיים בריא וספורטיבי,  מכריזה היום (ג', 30.4) על 3 דגמים חדשים בסדרת שעוני הריצה החכמים הפופולארית ביותר בעולם GARMIN Forerunner. הדגמים החדשים, Forerunner 45S, Forerunner 245  ו- Forerunner 945, מיועדים לרצים ולרצות בכל הרמות ומציעים מגוון תכונות מתקדמות שיספקו למשתמש, מעבר למעקב אחר ביצועי הריצה, גם ניתוח נתונים סטטיסטיים, הודעות מהטלפון החכם, תכניות אימונים מובנות, מדידת קצב לב ועוד. לצד שעוני הריצה החדשים, השיקה החברה גם 2 דגמי מחשבוני רכיבת אופניים חדשים, Edge 830 ו- Edge 530, המיועדים לרכיבה מקצועית וספורטיבית בכל מקום, בכל קצב ובכל תנאי מזג האוויר. המוצרים החדשים יהיו זמינים לרכישה בישראל באמצעות חברת RONLIGHT HEALTH, הנציגה הרשמית של GARMIN בישראל, עם אחריות מלאה לשנתיים וכן תמיכה מלאה בעברית.

GARMIN Forerunner 45S

ה- Forerunner 45S מיועד לרצים מתחילים ומציע שימוש יומיומי קל ונוח. עם מדידת דופק בפרק כף היד, GPS מובנה, ניטור קצב לב, אינטרוולים ועוד מגוון תכונות מתקדמות, השעון ילווה את המשתמשים כל הדרך אל המירוץ הראשון שלהם, אבל לא רק. ב- Forerunner 45S ישנם 12 פרופילי פעילות גופנית מוגדרים מראש שהופכים אותו מתאים במיוחד גם למתאמני אירובי, חדרי כושר, יוגה, ספינינג ועוד. בנוסף, מציע השעון גם את ה- GARMIN COACH לבניית מגוון תכניות אימון מותאמות אישית. לשעון חיי סוללה המציעים עד 7 ימים במצב שעון חכם ועד 13 שעות במצב GPS.

מחיר מומלץ לצרכן: 949 ש"ח

GARMIN Forerunner 245

קרא עוד:  המילטון החלה למכור בארץ את Mi True Wireless Earphones 2 ב-399 שקלים

הודות למגוון תכונות מתקדמות הופך שעון הריצה Forerunner 245 לאידאלי לרצים בכל הרמות. עם מדידת סטורציית חמצן בדם (Pulse OX), דופק, GPS מובנה, VO2 Max, ניתוח דינמיקות ריצה ועוד, יוכלו המשתמשים ליהנות מלווי צמוד לתכנית האימון שלהם בפרק כף היד, לנתח ביצועים, לקבל מידע על זמני התאוששות ולהשתפר. בדומה לדגמים המתקדמים יותר בסדרת ה-,Forerunner יגיע השעון ב- 2 גרסאות Forerunner 245 ו- Forerunner 245 Music, להנאה ממוסיקה בזמן הריצה ללא צורך בטלפון נייד, עם שטח אחסון בנפח של עד 500 שירים ואפשרות חיבור לשירותי המוסיקה הפופלאריים, ביניהם  Spotify ו- Deezer. בנוסף,מציע השעון גם אפשרות לשלוח אות מצוקה SOS לשיתוף מיקום בעת צרה עם אנשי קשר נבחרים. ל- Forerunner 245 חיי סוללה ארוכים, עד 7 ימים במצב שעון חכם ועד 24 שעות רצופות במצב GPS או 6 שעות רצופות במצב GPS עם מוסיקה.

מחיר מומלץ לצרכן: החל מ- 1,399 ש"ח.

GARMIN Forerunner 945

שעון מולטי ספורט עלית המציע התאמה מושלמת לרצים, רוכבים, שחיינים או בקיצור – טריאתלטים. ה- Forerunner 945 ילווה את המשתמש בכל פעילות ספורטיבית ויסייע לנטר מאפיינים פיזיולוגיים מתקדמים במיוחד, לשמור על איזון בעומס האימונים, לנתח היסטוריית ביצועים ועוד. לצד התכונות המוכרות והאהובות של שעוני המולטי ספורט מבית GARMIN מצוייד ה- Forerunner 945 בתכונות חדשות וחיוניות, שהיו עד כה נחלתם הבלעדית של דגמים יקרים יותר, ביניהן סוללה עוצמתית, קליטת GPS מ-3 לווינים כולל GALILIEO לקבלת איכון מהיר ויציב, יכולות ניווט באמצעות מפות צבעוניות, שירות חירום SOS לחיוג מהיר למספר מוגדר מראש בעת מצוקה, מדידת סטורציית חמצן בדם Pulse Ox ולראשונה אפשרות האזנה ישירה למוסיקה עם אחסון בנפח של עד 1,000 שירים ואפשרות חיבור לשירותי המוסיקה הפופולאריים, ביניהם  Spotify ו- Deezer. ה- Forerunner 945 מתאים למגוון רחב של ענפי פעילות ספורטיבית; סקי, רכיבה, ריצה, אירובי, ניווט, שחייה ועוד, הוא מציע חיי סוללה ארוכים במיוחד, עד שבועיים במצב שעון חכם ועד 36 שעות במצב GPS או עד 10 שעות במצב GPS עם מוסיקה.

קרא עוד:  ג'אברה הכריזה על אוזניות Elite Active 75t לספורט

מחיר מומלץ לצרכן: 2,799 ש"ח


מחשבוני רכיבת האופניים GARMIN Edge 830 ו- GARMIN Edge 530

מחשבוני רכיבת האופניים החדשים תוכננו ויוצרו במטרה ללוות את הרוכבים לכל אורך הדרך, באימון או בתחרות וגם לאחר מכן. המחשבונים, Edge 830 ו- Edge 530, ינתחו את ביצועי המשתמש בזמן רכיבה ויספקו תובנות ביצוע דינמיות שיעזרו לו לשפר את הביצועים שלו. עם תוכנת ה- ClimbPro יוכלו רוכבים לקבל מידע מפורט על ביצועי העליות שלהם ולתכנן את פריסת המאמצים שלהם טוב יותר. עוד מציעים המחשבונים ניתוח ביצועים שונים בתנאי מאמץ ומזג אוויר וטמפרטורה שונים, מסך 2.6" צבעוני (בדגם ה 830 המסך הינו מסך מגע), דינמיקות MTB, שמירת היסטוריית רכיבה עד ל- 4 שבועות, מעבד משופר לחישוב מסלול מהיר פי 2, זמני התאוששות מומלצים ותצוגה ברורה בכל תנאי התאורה וסוללה חזקה במיוחד עד 40 שעות פעילות.

מחיר מומלץ לצרכן: GARMIN Edge 530 החל מ- 1,399 ש"ח | GARMIN Edge 830 החל מ- 1,879 ש"ח

*הודעה לעיתונות