חברת גרמין (Garmin), חשפה את סדרת MARQ 5, דגמי שעוני ספורט עלית מתקדמים ומעוצבים הכוללים מגוון עשיר של תכונות מתקדמות לחובבי החיים הטובים, הספורט והפעילות האתגרית, במטרה לעודד אורח חיים בריא, המשתלב באופן מושלם בשגרת היום יום והפנאי.

החברה, שחוגגת בימים אלה 30 שנים להיווסדה, בחרה לציין את החגיגות בהשקת הסדרה החדשה, הכוללת בשלב זה 5 דגמי שעונים מתקדמים בעיצוב מוקפד ואלגנטי, המתכתב עם עולמות הפנאי ומרחיבים את התפיסה המוכרת של שעוני הספורט המסורתיים; MARQ Aviator, MARQ Driver, MARQ Captain, MARQ Expedition ו- MARQ Athlete, שתוכננו, עוצבו ויוצרו בשיתוף פעולה עם מעצבים בינלאומיים מובילים בתחומם, בהשראת עולם הטיסה, הנהיגה המקצוענית, הספורט הימי, הניווט והספורט המקצועי.

https://www.youtube.com/watch?v=sprm3yNoyiM

סדרת MARQ עוצבה בקפדנות ויוצרה מהחומרים הטובים ביותר. השעונים בסדרה בנויים מטיטניום בשילוב זכוכית ספיר, המציעים יחד משקל קל לצד עמידות גבוהה במיוחד. כמיטב המסורת של GARMIN מציעים חמשת הדגמים בסדרה מגוון עשיר של תכונות מתקדמות, ביניהן אפשרויות ניטור פעילות ספורט נרחבות, GPS מובנה, חיישנים למדידת דופק וקצב לב, אפשרויות אחסון מוסיקה, חיי סוללה ארוכים של עד 12 ימים ועוד. כל שעון בסדרת MARQ מציע גם אפשרויות התאמה ועיצוב אישיים, על ידי בחירה מתוך מגוון רצועות מתכת או גומי מעוצבות, הניתנות להחלפה בקלות ובמהירות (QuickFit).

סדרת MARQ מציעה 5 דגמי שעונים אופנתיים, יוקרתיים ומוקפדים, שפותחו, תוכננו ויוצרו במטרה להתאים לכל סגנון חיים, בהתאם להעדפה האישית של המשתמש;

קרא עוד:  מי נוחר בלילה? Versa 2 של פיטביט יכול לגלות את זה

MARQ Athlete שעון ספורט עלית מתקדם ומקצועי, עשוי טיטניום ו- Carbon, מציע כמיטב המסורת של GARMIN את כל מה שחשוב לספורטאים במרחק נגיעה, לרבות ניתוח דינמיקת ריצה, מדד VO2, חיישנים ביומטריים ועוד הרבה יותר. מחיר מומלץ לצרכן: 7,499 ₪.

MARQ Captain פותח בהשראת עולם השייט והספורט הימי במיוחד לאלו שהים בליבם ומציע ביצועים גבוהים לצד אפשרויות שליטה נרחבות על מערכות כלי שיט, עמידות גבוהה בסביבת מים מלוחים, מדידת גאות, חיווי מצב הרוח ומידע על נמלים ברחבי העולם, בעיצוב בצבעי כחול. מחיר מומלץ לצרכן: 8,499 ₪.

MARQ Expedition שואב השראה מעולם מסעות הניווט המרתק, מעוצב בגווני חום, עם רצועת עור איטלקית, ומציע ברומטר ומצפן מובנים, מד גובה, כלי ניווט, מפות טופוגרפיות, אפשרויות חיבור למערכות חילוץ ועוד. מחיר מומלץ לצרכן: 8,499 ₪.

MARQ Aviator עוצב בהשראת עולם הטיסה, עשוי מטיטניום מוברש ומציע, לצד התכונות המוכרות של שעוני העלית של החברה, גם אפשרויות ניווט מתקדמות, תצוגה קבועה של 2 אזורי זמן נוספים, גישה מהירה לקודי שדות תעופה ברחבי העולם ועוד. מחיר מומלץ לצרכן: 9,499 ₪.

MARQ Driver שואב השראה מעולם הנהיגה המקצועית ומגיע עם 250 מסלולי מירוץ בינלאומיים טעונים מראש. עם עיצוב מוקפד בצבעי אדום ואפור ורצועה המשלבת מתכת וסיליקון, מציע השעון את כל התכונות המוכרות של שעוני העלית של החברה לצד מגוון תכונות חיוניות לנהגים. מחיר מומלץ לצרכן: 11,999 ₪.

קרא עוד:  הגיע לישראל: Galaxy A51 החל להימכר ב-1,499 שקלים

כל השעונים מסדרת MARQ יהיו זמינים לרכישה בישראל במהלך אפריל 2019, באמצעות חברת Ronlight, הנציגה הרשמית של GARMIN בישראל, המעניקה שנתיים אחריות מלאה.

*הודעה לעיתונות