גרמין (Garmin) האמריקנית, באמצעות היבואנית רונלייט, השיקה אמש (ב') בישראל ארבעה ממוצריה שהוכרזו בעולם בחודשים האחרונים. החברה, שבשנים האחרונות מתמקדת בעיקר במוצרי כושר וספורט, תחל למכור בישראל שעון חכם המיועד לחובבי ריצה וטריאתלון, זוג צמידים חכמים לניטור כושר ואורח חיים בריא ומצלמת אקסטרים המצלמת וידאו ב-360 מעלות.

השעון החכם, Forerunner 935, מצטרף להיצע שעונים רחב של החברה והוא מסוגל לנטר מדדים שונים הנחוצים לספורטאים במהלך האימון ובסיכומו, כדוגמת דופק, חמצן בדם ועוד. הוא מותאם בעיקר לחובבי טריאתלון: תחרות המשלבת ריצה, שחייה ורכיבת אופניים. משקלו קל במיוחד ועומד על 49 גרם בלבד והוא מציע תמיכה ב-GPS. בנוסף הוא מספק הנחיות הניתנות בעברית מלאה במטרה ליעל יותר את האימון אותו ניתן לנתח ולשתף באמצעות אפליקציית Garmin Connect. לשעון חיי סוללה של עד שבועיים במצב שעון ועד 24 שעות במצב GPS.

https://youtu.be/6cSWLO_6psI

חינוך לכושר מתחיל בגיל צעיר

"20% מבני הנוער לא עוסקים בפעילות גופנית רציפה של 60 דקות", אמר אריאל צור, סמנכ"ל השיווק ברונלייט, "41% מבני הנוער יושבים 4 שעות ביום בזמנם החופשי ויש קשר ישיר בין הורים שמקפידים בשמירה על כושר גופני לבין הקפדת ילדיהם בנושא".

כדי להגביר את המודעות לכושר גופני גם בקרב ילדים צעירים הכריזה החברה על Vivofit JR, צמיד כושר חכם המיועד לילדים בני 4-9. מלבד העיצוב ופשטות ההפעלה, תכונות חשובות עבור ילדים בגילאים אלה, מקבלים הילדים תזכורות לביצוע פעילות גופנית רציפה. הוא מנטר את פעילויות הילדים במהלך היום וזו מוצגת באפליקציה ייעודית בה יכולים להגדיר, ההורים והילדים, מטרות שונות בביצוע מטלות הבית. כשהילד משלים משימה הוא מתוגמל במטבעות וירטואליים. לשעון חיי סוללה של כשנה אחת.

קרא עוד:  פסטיבל GAMERZ השלישי ייערך בחופשת הפסח

כמו כן, השיקה החברה בישראל את Vivosmart 3, צמיד חכם לניטור כושר ובריאות. לצד עיצובו האלגנטי, מודד הצמיד נתונים שונים הקשורים לקצב הלב, צריכת חמצן מקסימלית, איכות השינה וקלוריות שנשרפו. הוא יודע לזהות מצבים שונים של אימון גופני ויודע לספור חזרות בתרגילי כוח. הצמיד מציג התראות שונות מהטלפון החכם ותומך בעברית באופן מלא. אורך חיי הסוללה עומד על חמישה ימים.

https://youtu.be/o3tSPdRyzNI

משדרים מהשטח ב-360

בעידן בו ספורטאים רבים מתעדים עצמם בזמן אמת, גרמין תחל למכור בישראל גם את VIRB 360, מצלמת אקסטרים המצלמת וידאו ב-360 מעלות. המצלמה קופקטית, מגיעה בכיסוי מוקשח ועמידה בפני מים. היא מצלמת וידאו ברזולוציה של עד 5.7K/30fps, וכן ניתן לייצר באמצעותה סרטונים הכוללים גם נתונים הנאספים מחיישניה בזמן אמת. על המצלמה ניתן לשלוט גם באמצעות פקודות קוליות והיא תומכת בבלוטות' וב-Wi-Fi.

המוצרים זמינים לרכישה בחנויות ובאתר היבואן ואצל המשווקים המורשים. מחירו המומלץ לצרכן של השעון Forerunner 935 עומד על 2,499 שקלים ומחירו של צמיד הכושר לילדים, Vivofit JR, הוא 349 שקלים. על צמיד הכושר Vivosmart 3 תשלמו 699 שקלים ומחירה של מצלמת VIRB 360 עומד על 3,499 שקלים.