הרבה לפני שתחום הגיימינג השתלט על כל פינה, היו אלה רק המכורים לדבר שרכשו ציוד מתאים. לכן הוותיקים וודאי זוכרים את MX518, עכבר הגיימינג הפופולרי של לוג'יטק (Logitech) שחוזר שוב למדפים.

החברה החליטה לרענן את MX518 שהושק ב-2005 ונחשב לבין עכברי הגיימינג הפופולריים ביותר לתקופה ההיא. בעוד שהמראה נותר זהה לעכבר המקורי, ה-Logitech G MX518 זוכה לחיישן HERO מעודכן ומפרט משודרג. במקום רמת דיוק של 1600dpi, כעת הוא מסוגל להגיע לרזולוציה של עד 16,000dpi המבטיח תנועה חלקה ביותר. כמובן שניתן להתאים את רמת הדיוק ולעבור בין הפרופילים באמצעות כפתור dpi הממוקם בחלקו העליון של העכבר.

מלבד זאת, MX518 מצויד בשבב חדש המבוסס על ARM Cortex-M עם זמן תגובה של 1 מאיות השנייה בחיבור USB. זהו אותו שבב שקיים בעכברים המודרניים שלה כמו G603 או G305 מסדרת G Pro Wireless.

כמובן שהוא מספק את כל היכולות המוכרות של סדרות הגיימינג של לוג'יטק כמו התאמת כפתורים, פקודות מאקרו ועוד. זוג הכפתורים בדופן שמאל של העכבר מאפשרים שימוש ככפתור חזרה וקדימה או להתאמה אישית, כמו גם זוג כפתורים נוסף הנמצא סמוך לגלגלת.

MX518 הושק וזמין לרכישה בעבור 59.99 דולרים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.