קונסולת ה'גיימפופ' (GamePop) במודל הייחודי מקבלת יכולות חדשות ונראה כי הרוכשים של הקונסולת האנדרואיד לא יוגבלו למשחקים שפותחו רק עבור מערכת ההפעלה של גוגל והם יוכלו לשחק על המסך הגדול גם בכאלו שפותחו עבור iOS.

הודעה מעניינת עלתה ביום שישי האחרון לחשבון הטוויטר של חברת 'בלו-סטאק' (Bluestacks) – החברה הכריזה כי ה'גיימפופ', קונסולת אנדרואיד במודל "שחק כפי יכולתך", תוכל להפעיל גם משחקים שפותחו עבור iOS, מערכת ההפעלה הניידת של אפל. הדבר יתאפשר באמצעות טכנולוגיה של החברה בשם Looking Glass אשר מאפשרת לבצע המרה של משחקים שפותחו בלעדית עבור ה'אייפון' וה'אייפד'. על-פי Cnet המפתחת הראשונה אשר תעשה שימוש בכלי זה הוא Subatomic Studios, מוזר נוכח העבודה שהמשחקים של המפתחת כבר זמינים להורדה דרך חנות ה'גוגל פליי'.

נזכיר כי קונסולת ה'גיימפופ' נולדה בעקבות ההצלחה של קונסולת ה'אויה' (Ouya), אך מציעה מודל שונה של תשלום חודשי קבוע של 6.99 דולר אשר מאפשר להוריד משחקים באופן חופשי וללא הגבלה. הקונסולה עצמה תהיה זמינה למכירה בהמשך השנה, כבר עתה ניתן לבצע הזמנה מוקדמת דרך האתר במחיר של 129 דולר אך לצערנו עדיין לא ניתן להזמין משלוח לישראל.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.