וואווי (Huawei), כנראה במקביל להכרזה על משפחת ה-P30 שלה בפריז בעוד כשבועיים, מתכוננת גם ליום אחרי ולהשקות של המכשירים גם ברחבי דרום מזרח אסיה. כפי שהיא נוהגת לעיתים קרובות, היא כנראה תשיק את ה-P30 Lite תחת המותג NOVA עבור הצעירים בסין ובאזור, והמכשיר ייקרא NOVA 4e. יש גם כבר תמונות רשמיות.

כנראה שלא אמורים להיות הבדלים גדולים בתצורה בין ה-P30 Lite ל-NOVA 4e, אם בכלל. בכל מקרה הוא אמור להגיע עם מסך 6.15 אינץ' נושא מגרעת עגולה קטנה יחסית עם מצלמה שעדיין לא ידוע מה החיישן שלה. הרזולוציה תהיה 2312×1080 פיקסלים.

מאחור יש שלוש מצלמות אחת מעל השנייה ומעל המבזק, עם הכיתובים הידועים של וואווי, הלוגו למטה, כמה מילים על המצלמות למעלה. להבדיל מה-NOVA 4, המצלמה הראשית כאן לא תהיה בגודל של 48 מגה-פיקסל אלא 24 מגה-פיקסל 'בלבד'. שני המצלמות האחרות מצוידות בחיישנים בגודל של 8 ו-2 מגה-פיקסל.

המערכת על שבב אמורה להיות Kirin 710, כמו זו שמשובצת ב-P Smart 2019 בין השאר, והיא תלווה ב-4/6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. מערכת ההפעלה היא כמובן תהיה אנדרואיד 9.

חיישן טביעות האצבע יהיה מאחור במיקום המסורתי, והסוללה תהיה בנפח של 3,300 מילי-אמפר/שעה. וכן, להוציא כמה שינויים קלים, זה גם מאוד מכיר את ה-P Smartr 2019 Plus.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.