סמסונג (Samsung) השיקה אפליקציה חדשה בשם Game Live, המיועדת לטלפונים מתוצרתה. האפליקציה מאפשרת הזרמת וידאו בשידור חי (סטרימינג) של משחקים למגוון פלטפורמות שיתוף פופולריות, ביניהן פייסבוק, יוטיוב ו-Twitch. ניתן לשדר עד 200 דקות רצופות באיכות HD גבוהה, וזמן ארוך יותר אם מוכנים להתפשר על רזולוציה נמוכה.

במהלך השידור, ניתן להקליט את פס הקול המקורי של המשחק, להוסיף קריינות דרך המיקרופון המובנה במכשיר, וגם לנהל שיחות צ׳אט עם צופים. עם סיום ההקלטה, מאפשרת האפליקציה שמירה של קובץ הוידאו בזיכרון המכשיר. Game Live מתאימה לכל הטלפונים של סמסונג המופעלים על ידי אנדרואיד בגרסה 6 ומעלה, אולם אינה פועלת על מכשירים של יצרניות אחרות. היא מוצעת להורדה דרך חנות האפליקציות של סמסונג (Galaxy App Store) וכן החנות הרשמית של גוגל (Play Store).

כמובן שלא מדובר באפליקציה הראשונה המאפשרת לגיימרים לנהל שידור חי של משחק המותקן במכשיר, אך בסמסונג מקווים להפוך את החוויה לפשוטה ומהירה במיוחד. כמו כן, מאחר והאפליקציה פותחה במיוחד עבור מכשיריה של סמסונג, סביר להניח כי היא עושה שימוש יעיל במיוחד בחומרת המכשירים על מנת שהשידור לא יפגע בביצועי המשחק – הבעיה המרכזית באפליקציות מסוג זה, שלעתים קרובות מכבידות על הטלפון והופכות את חווית המשחק ללא יציבה.