אם השמועות נכונות, סמסונג (Samsung) תציג את השעון הספורטיבי החדש שלה, Galaxy Watch Active 2, כבר ב-7 באוגוסט יחד עם טלפון הדגל החדש Galaxy Note 10. כפי שידוע, וכמו ב-Galaxy Watch Active הראשון, הגלגלת מסביב לא תוחזר לשעון. אבל הדלפה חדשה של האתר SamMobile חושפת שהמסגרת תהיה רגישה למגע וניתן יהיה להעביר את האצבע לאורכה כדי לעבור בין אפשרויות.

כפי שכבר נודע Galaxy Watch Active 2 יושק למעשה בשתי גרסאות: אחת עם רצועה ברוחב של 44 מ"מ ואחת עם רצועה ברוחב של 40 מ"מ. זה גם אומר, לפי הידוע כעת, שני גדלי מסך: 1.4 אינץ' ברזולוציית 360×360 פיקסלים ו-1.2 אינץ' עם אותה רזולוציה בהתאם לגודל הרצועה. שניהם גם יהיו מסכי OLED.

שני השעונים, באופן לא מפתיע, גם יתמכו בבלוטות' 5 ויגיעו עם 4 גיגה-בייט יזכרון אחסון ו-768 גיגה-בייט זיכרון עבודה – וזה יוכפל ל-1.5 גיגה-בייט בגרסת ה-LTE שאמורה להגיע במועד מאוחר יותר. המערכת על שבב תישאר, כמו בדור הראשון של השעון, Exynos 9110. לפי דיווח הקודם סמסונג תשלב בשעון חיישן אקו-לב (ECG) וכן זיהוי נפילה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.