מחשב הטאבלט Galaxy Tab הקדים את זמנו מבחינת גוגל, ולכן סמסונג שיווקה אותו עם מערכת האנדרואיד 2.2 במקום האנדרואיד 3.0 Honeycomb המיועדת לטאבלטים ויצאה רק לאחרונה על מספר מחשבים בודדים.

מי שרכש את הטאבלט של סמסונג יודע כבר כי שדרוג לאנדרואיד 3.0 הוא לא יקבל, ולכן הוא יכול להתנחם בכך כי ייתכן שסמסונג תוציא עדכון לאנדרואיד 2.3. מי שלא מוכן להמתין יותר, למשתמש spacemoose1 מפורום XDA יש פתרון בשבילו בדמות גרסת ROM למערכת ה-Honeycomb עבור ה-Galaxy Tab. הבחור השקיע לא מעט כדי שהדבר יעבוד, ועדיין הוא רק בתחילת הדרך כאשר כמעט אף פונקציה חומרתית אינה פעילה כרגע בטאבלט (WiFi ,3G ,SD וכו').

לא תמצאו ולו המלצה אחת ממנו להתקנת הרום על מכשיריכם וממליץ להמתין לגרסה יותר מתקדם, לפחות עד שמשהו במכשיר באמת יצליח לעבוד. אם בכל זאת אתם מוכנים לנסות את מזלכם, היכנסו לעמוד הפורום, רק קחו בחשבון כי הוא הגרסה שעליה הוא עובד היא CDMA, לכן על GSM כרגע זה עוד מוקדם לדבר.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.