האתר ET News הקוראני מדווח היום כי שתי החברות  LG ו-סמסונג (Samsung) קבעו תאריכים סופיים להשקות מכשירי הדגל שלהם – ושתיהן יכריזו עליהם ממש בחודשיים הקרובים, זאת לאחר גל של שמועות לגבי שני המכשירים, אשר תואמים את הדיווח הנוכחי.

לפי האתר, חברת LG תשיק רשמית את LG G6 ב-10 במרץ (לאחר שתכריז עליו שבועיים קודם במהלך כנס MWC בברצלונה), כאשר בתאריך זה הוא כבר יהיה זמין לרכישה ברוב האזורים בעולם. המכירה המוקדמת של המכשיר תחל שבוע לפני כן, ב-2 עד ה-9 במרץ, כאשר בתקופת הזמן הזו ניתן יהיה לבצע רכישות מוקדמות של המכשיר ברשת, עם תאריך משלוח ב-10 במרץ.

סמסונג לעומת זאת לא תקיים מכירה מוקדמת למכשיר ה-Galaxy S8 (גלקסי אס 8), משום שהחברה מעדיפה שיהיה לה מלאי יציב וזמין לקראת ההשקה הרשמית במקביל בעולם. זו, לפי הדיווח, תתרחש ב-21 באפריל (ולא ב-19 כפי שהעריכו בתחילה). המידע ככל הנראה מגיע מבכיר גבוה באחת הרשתות הסלולריות בדרום קוריאה, וככל הנראה מתייחס גם לדגם ה-Galaxy S8 Plus. כמו כן, לפי הבכיר, סמסונג מעוניינת לראות איך מתקבל מכשיר ה-LG G6 בשוק, וכי אם התגובות יהיו חיוביות ייתכן ותאפשר הזמנות מוקדמות מוקדם יותר מהצפוי.

תהיה זו הפעם הראשונה בה מכשיר דגל של LG מושק לפני מכשיר דגל של סמסונג, כאשר ל-LG יהיה יתרון של 42 יום. מעניין לראות כיצד הוא ישפיע על רמת העניין במכשירים ועל המכירות.