לאחר השקת ה-Galaxy S8 (גלקסי S8) החדש של סמסונג (Samsung), נוצר חשש מסויים כי תקלת הסוללה בגינה הופסק ייצורו של ה-Note 7 עלולה לחזור עצמה. סרטון חדש לקח את העניין צעד אחד קדימה והעמיד את המכשיר והסוללה בפרט במבחנים אכזריים במיוחד.

במסגרת הסרטון שהתפרסם בערוץ היוטיוב What's Inside, הועמד ה-S8 למבחן כשזה עובר מסכת התעללות קשה במיוחד. תחילה, התבצע ניסיון להפריד את מסגרת הזכוכית מגוף המכשיר על-מנת לבחון את תוכנו באמצעות כוסות יניקה חזקות במיוחד, כשכל התהליך מלווה בחימום המכשיר באמצעות מפזר חום על מנת להפריד את הדבק מהזכוכית. נציין שכל מטרת התהליך, מעבר לבדוק את עמידותו של ה-S8, הייתה לבדוק האם אכן היצרנית עמדה בהתחייבויותיה ושיפרה את עמידות הסוללה ומערכת הקירור הפנימית.

משלא הצליחו לפתוח את המכשיר בצורה הקונבנציונלית נקרא לעזרה היוטיובר זאק נלסון בעל הערוץ המפורסם JerryRigEverything, כשזה הצליח להפריד את המסך מגוף המכשיר באמצעות מברג חד ומעט לחץ פיזי ובסופו של דבר לחשוף את הסוללה. למרבה ההפתעה, בתחתית הסוללה הדגישה היצרנית באמצעות ציורים כי אין לחשוף את המכשיר לחום, לחץ או בקרבת בעלי חיים – כשאנחנו בספק אם מישהו ישתמש בשתי האפשרויות האחרונות.

ואם כל זה לא מספיק – עבר המכשיר התעללות נוספות כשניסו לגרום לסוללה להתפוצץ באמצעות ניסור עם דיסק חשמלי. למרבה ההפתעה, הסוללה אינה התפוצצה ועלתה בלהבות' אך כן השמיעה רעשים מוזרים אך כאמור לא התפוצצה בסופו של דבר. נלסון אף הגדיל לעשות וציין שנראה כי היצרנית אכן עמדה בהתחייבויותיה לגבי עמידות הסוללה.