ה'גלקסי אס-4 מיני' אומנם נחשף  בעבר, אך תמונות חדשות שלו עלו לרשת ומציגות את המכשיר משלל זוויות נוספות. כפי שניתן לראות בתמונות המכשיר ניחן בקו העיצובי החדש אשר נראה מעט מרובע יותר ופחות עגלגל מסדרת ה'אס-3' אשר הייתה בעיצוב חלוק הנחל העגלגל, כמו-כן חיפוי הפלסטיק של המכשיר בעל אותו מרקם שניתן למצוא אצל "אחיו הגדול".

כפי שהשם מרמז בדובר בגרסה קטנה יותר של מכשיר ה'גלקסי אס-4' אשר נועדה לקסום לאלו שלא מעוניינים במכשיר גדול, כפי שניתן לראות המכשיר ברוחב של 6 ס"מ וגובה של 12 ס"מ ובעל כיסוי סוללה נשלף.

המפרט כולל מסך בגודל 4.3 אינצ' אשר ועל-פי הערכות מדובר במסך qHD ברזולוציה של 960×540, כלומר בעל צפיפות פיקסלים של 256ppi, כמו-כן מכיוון שמדובר בגרסה קטנה וזולה יותר של המכשיר הוא לבטח לא יכלול את מעבד ה'אוקטה' מתומן הליבה אלא יסתפק במעבד "צנוע" יותר – כפול ליבה במהירות 1.6GHz, למכשיר מצלמה אחורית ברזולוציה של 5 מגה-פיקסל.

יהיה מעניין לראות, אם למרות שהמכשיר לא מכיל את המפרט המרשים של ה'אס-4' הרגיל, האם יגיעו אליו שיפורי תוכנה כמו אפשרויות הצילום המתקדמות, מחוות ה-Air View ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.