המדליף הסדרתי איוון בלאס (Evan Blass) מעדכן את תחזיותיו לגבי מכשיר הדגל הבא של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S11, ונראה כי הפעם בכוונת היצרנית להציג סדרת מכשירים גדולים במיוחד – המייתרים במידת מה את מותג ה-Note. הסדרה תוצע בשלושה גדלי מסך שונים, כאשר הקטן מביניהם צפוי לכלול מסך בגודל 6.4 אינץ', תמיכה ברשתות דור רביעי, ודגם נוסף המתחבר גם לרשתות דור חמישי.

מהדורת הביניים של ה-Galaxy S11 תגיע לפי בלאס עם מסך בגודל 6.7 אינץ' וגם הוא יוצע בדגמים שונים עם חיבורים לדור רביעי בלבד או לדור רביעי וחמישי, ואילו המכשיר הגדול ביותר יצויד במסך בגודל 6.9 אינץ', ויגיע בדגם דור חמישי בלבד.

https://twitter.com/evleaks/status/1192975629148475393

כל הדגמים יצוידו במסכים המתעקלים בצידיהם, כך שאת ה-Galaxy S11 לא ניתן יהיה לרכוש כלל עם מסך שטוח. כן היא תציע חיישן של 108 מגה-פיקסל באחד הדגמים לפחות, החיישן שפותח עם שאומי (Xiaomi) והוצג ב-Mi Note 10. לבסוף, צופה בלאס כי הכרזה הרשמית על המכשירים תגיע בחציו השני של חודש פברואר 2020, כלומר לפני תערוכת MWC 2019. דווקא מבחר הצבעים עשוי להיות מצומצם יחסית, כאשר נכון לעכשיו מתוכננות רק שלוש אפשרויות שונות לכל דגם.

נזכיר כי בעבר, דיווח איוון בלאס על אפשרות כי סמסונג תבחר לאחד בין סדרת ה-Galaxy S ובין סדרת ה-Galaxy Note, תחת מותג יחיד בשם Galaxy One. גדלי המסך החדשים בהחלט רומזים על כוונה כזו, אם כי תמיד ייתכן שמכשירי ה-Note של 2020 יהיו גדולים אף יותר.