אם כבר קראתם את כל הדיווחים החיים שלנו, והתעדכנתם בפרטים הנוספים, הגיע הזמן כעת לטעום קצת מכשיר הגלקסי אס 3 שהושק היום בישראל. אין ספק כי מדובר בבשורה מבחינתה של סמסונג, כמכשיר דגל לשנה הנוכחית שאמור לתת פייט ל-One X ובראש ובראשונה למכשיר האייפון הבא שעדיין לא נחשף. באירוע נצפו גם ה-Galaxy Tab 2 10.1 וה-Galaxy Tab 7.0, שתי גרסאות חדשות לטאבלטים של סמסונג שהושקו גם הם באירוע (תמונות בהמשך).

הגלקסי יגיע לישראל בשבוע הבא, עד אז מקווים בסאני לסיים את האישורים הדרושים ולקבל את החותמת לייבוא ממשרד התקשורת. מחירו על פי הפרסומים יעמוד סביב 4,200 שקלים דרך חברות הסלולר ומחיר זהה נכון לעכשיו גם בחנויות הפרטיות.

המכשירים שהוצגו באירוע עברו כבר את כל הגיורים הדרושים, כך ניתן לראות בוידאו עברית מלאה בממשק ה-TouchWIZ, את יכולת המדיה והחיבור למסך חיצוני ב-MHL עם הצגה של מסך בתוך מסך, כמובן גם את ה-S Voice ובסוף ראיון קצר עם דוידי פיאמנטה, מנכ"ל סאני תקשורת. צפו בוידאו בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.