אתר iFixit, המוכר בזכות פירוק מכשירים ותיקונם, פרסם את תוצאותיו של מבחן הפירוק למכשיר ה-Galaxy Note 9 של סמסונג (Samsung), שנעשה במטרה לנסות ולהעריך עד כמה קל (או בכלל אפשרי) לתקן את המכשיר באופן עצמאי, או לפחות ללא צורך בהחלפתו.

לפיו, Galaxy Note 9 בהחלט לא לפירוק קל, כפי שניתן להעיד על סמך התהליך המורכב יחסית הנדרש לצורך הסרת גב המכשיר: חימום ועבודה עדינה מאוד באמצעות כלי מעבדה. לוח האם מוחזק במקומו באמצעות ברגי פיליפס ועל כן קל יחסית להוציא ולהחליף אותו, אך הסוללה מודבקת למקומה – כך שהחלפתה היא תהליך ארוך ומסוכן יחסית.

The motherboard has absorbed yesteryear's daughterboard, leaving a modular USB-C port (with hanger-on microphone) ripe for the picking.

And that's all we note!

הרכיב הבעייתי ביותר לפי iFixit הוא המסך, שכמעט ובלתי אפשרי להחליף אותו בנפרד ממארז המכשיר כולו. הציון הסופי, 4 נקודות מתוך 10, זהה לזה שהוענק מוקדם יותר השנה למכשירי ה-Galaxy S9 שחולקים עם ה-Note 9 חלק גדול מהרכבם הפנימי. השורה התחתונה היא שה-Note 9 הוא כנראה לא המכשיר האידיאלי למשתמשים המצפים לתקן תקלות או להחליף את הסוללה בעצמם, אך מבחינת סמסונג מדובר דווקא במגמת שיפור – דגמי ה-Galaxy S7 של החברה לא הצליחו לקבל במבחן יותר משלוש נקודות.