גלקסי נוט 10 פלוס מקדימה Galaxy Note 10 Plus

המדליף הסדרתי איוון בלאס חשף תמונות ופרטים ראשונים אודות גרסת הדור החמישי של Galaxy Note 10 Plus, עליו צפויה סמסונג (Samsung) להכריז בחודש הבא. לפחות במהלך השבועות הראשונים, גרסה זו של המכשיר תהיה זמינה באופן בלעדי ברשת הסלולר האמריקנית ורייזון (Verizon), שאף תמכור אותו במבצע יוצא דופן: רוכשי גרסת ה-5G יקבלו מכשיר Note 10 נוסף במתנה.

באשר למפרט, נראה כי דגם הדור החמישי של ה-Note 10 איננו שונה מאוד מהדגם הרגיל, למעט החיבור המהיר לרשת. הוא בנוי סביב מסך בגודל 6.8 אינץ׳ עם חריר כפול במסך עבור מצלמות הסלפי, מעבד Snapdragon 855 בגרסת ה-Plus המשופרת, 12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ובין 256 גיגה-בייט ל-1 טרה-בייט נפח אחסון. אם זה לא יספיק – יש גם חריץ להרחבה באמעות כרטיסי microSD.

Note 10 Plus 5G מצויד גם במערך צילום זהה לזה של דגם ה-Plus הרגיל, עם ארבע עדשות מצלמה אחוריות. נפח הסוללה עומד על 4,300 מילי-אמפר/שעה. זה יהיה כנראה הדגם היקר ביותר במבחר ה-Note 10 עם מחירים המתחילים ב-1,400 דולרים, אם כי כאמור במהלך ההשקה יוכלו לקוחות אמריקאים לרכוש במחיר זה שני מכשירי Note 10 – מה שעשוי להפוך את העסקה למשתלמת למדי.