תחילת השנה מתקרבת וכמידי חודש מתפרסמים המשחקים החינמיים שאותם מקבלים מנויי PlayStation Plus ו-Xbox Live, שירותי הרשת של הקונסולות המובילות.

מנויי PlayStation Plus יקבלו את את Steep, משחק הספורט האתגרי בשלג של חברת Ubisoft. המשחק מאפשר לגלוש ברחבי הרים מושלגים גם במשחק משותף ברשת, כך שזו לא בחירה רעה עבור משחק לחורף. עוד משחק שיגיע ל-PS4 הוא Portal Knights, משחק אקשן תפקידים שגם מאפשר לשחק עם חברים ביחד.

שחקני ה-PlayStation 3 יקבלו את Zone of the Enders HD Collection ואת Amplitude, כששחקני PSVita יזכו לשחק ב-Super Mutant Alien Assault ו-Fallen Legion: Flames of Rebellion, כשהאחרון גם תומך במשחק על ה-PS4.

מנויי Xbox Games With Gold יקבלו את משחק מרוצי הראלי WRC 6 FIA World Rally Championship, אנשר נחשב למוצלח ופופולרי במיוחד. בנוסף, יקבלו המנויים גם את משחק הקווסט במראה המפוקסל Celeste.

במסגרת תוכנית התמיכה לאחור של משחקי Xbox 360 מגיע המשחק Far Cry 2 שהושק ב-2008 וזכה לציון של 85% ב-metacritic. עוד משחק נוסטלגי ומוצלח שיגיע הוא Lara Croft and the Guardian of Light.

כל המשחקים עבור PlayStation Plus יהיו זמינים להורדה החל מהראשון בינואר עד החמישי בפברואר. אצל משתמשי ה-Xbox המשחקים יהיו זמינים החל מ-16 בינואר ועד ה-15 בפברואר, למעט Celeste ו-Lara Croft שיהיו זמינים החל מ-1 בינואר.