לאחר שחודש ינואר כלל רשימת משחקים מוצלחת הן עבור מנויי ה-PlayStation Plus והן לשירות Xbox Live Gold, נראה כי המגמה ממשיכה עם רשימת המשחקים החינמיים שזמינים להורדה בחודש פברואר.

רשימת המשחקים המיועדים לקונסולת ה-PlayStation 4 כוללת את הכותרים: For Honor – משחק קרבות מקוון במסגרתו שחקנים מגלמים לוחמים אגדיים כמו אבירים, סמוראים או ויקינגים הנלחמים בקרבות המוניים. וכן את הכותר Hitman – משחק ההתנקשות בכיכובו של הסוכן 47 שזכה לציון ממוצע של 84 באתר Metacritic.

שחקני PlayStation 3 יוכלו להוריד את המשחקים: Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriot ו-Divekick ושחקני ה-PlayStation Vita את Gunhouse ו-Rouge Aces. כאשר שני האחרונים אף זמינים להורדה גם עבור משתמשי ה-PlayStation 4 במסגרת יוזמת ה-Cross-Buy. המשחקים יהיו זמינים החל מיום רביעי הקרוב (6.2).

חודש פברואר מסמל גם את סיומה של התוכנית עבור קונסולות ה-PlayStation 3 ו-Vita, שכן החל מחודש מרץ לא יעניקו משחקים חינמיים לקונסולות הללו.

שחקני ה-Xbox One יוכלו להוריד במהלך חודש פברואר את המשחק Bloodstained: Curse of the Moon משחק פלטפורמה המהווה ממשיך רוחני לסדרת משחקי Castlevania שנחשב למוצלח למדי עם ציון ממוצע של 82 באתר Metacritic והחל מה-16 בפברואר אלה יוכלו להוריד את Super Bomberman R.

לקטלוג יצטרפו הכותרים: Assassin's Creed Rogue המיועד לקונסולת ה-Xbox 360 והחל מה-16 בפברואר הכותר Star Wars Jedi Knight: Knight Academy שראה אור לראשונה על קונסולת ה-Xbox המקורית. אלה כמובן יהיו זמינים על קונסולת ה-Xbox One כחלק מיכולת התאימות לאחור של הקונסולה.

קרא עוד:  ריקוד מותר: Fortnite מזמין את משתמשי TikTok ליצור ריקודים חדשים למשחק