ההיסטריה עושה היסטוריה: הכותר Fortnite (פורטנייט), משחק ה'באטל רויאל' של אפיק גיימס (Epic Games), הוכרז כמשחק המניב ביותר בהיסטוריה, כשההכנסות בשנת 2018 עמדו על סכום של 2.4 מליארד דולר.

הנתונים על הביצועים המרשימים של משחק ה'באטל רויאל' הפופולרי בו מאה שחקנים נלחמים אחד כנגד השני על שטח אי שהולך וקטן, מגיעים מהסוכנות SuperData. זו פרסמה דו"ח הסוקר את הכנסות המשחקים בשנת 2018.

מהדו"ח עולים נתונים על ההכנסות של הכותרים השונים לשנת 2018, כאשר הנתונים המרשימים מכולם שייכים לאמור לכותר Fortnite. שלמרות היותו משחק חינמי אשר זמין להורדה בחינם, מציע לרכישה בחנות המשחק מספר פריטים, כמו: מנויים עונתיים, ריקודים, תנועות ועיצובים שונות לדמויות ולנשקים.

אלה הכניסו למשחק באותה שנה סכום שיא של 2.4 מיליארד דולר, סכום שהכתיר את המשחק לזה בעל ההכנסה השנתית הגבוהה ביותר בהיסטוריה.

מהדו"ח עולה כי אפיק המיקרו-תשלומים נוחל הצלחה רבה, שכן ההכנסות ממשחקים חינמיים בעלי מודל הכנסה שכזה הכניסו יחדיו 87.7 מליארד דולר, 80 אחוז מההכנסות של שנת 2018 – שעמדו על סכום כולל של 109.8 מליאד דולר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.