כולם יודעים מה קורה כשיוצא משחק חדש וממכר – קשה לעזוב אותו. למעשה, המשחק יכול להביא לעיתים כל כך הרבה תשומת לב למפתח, עד שזה מחליט להסיר אותו מהחנויות (לא רומזים על משהו). כך קרה עם שניים מהמשחקים הכי פופולאריים של התקופה האחרונה: Flappy Bird, שהפך לסם של הרבה אנשים ברחבי העולם, ו-2048, משחק חשיבה שאי אפשר לעזוב אחרי הפעם הראשונה.

שני המשחקים הנ"ל ממכרים, כל אחד כשלעצמו, אך מה קורה כאשר משלבים אותם? בדיוק בשביל זה יש את דן מורן (Dan Moran), סטודנט למדעי המחשב באוניברסיטת קווין (Queen) שבקנדה, שעשה את השילוב המנצח. המשחק נקרא Flappy48, שילוב של Flappy Bird ו-2048, והוא משלב את הקונספטים של שני המשחקים. במקום ציפור שעוברת בין הפתחים נקבל מספרים, כאשר אחרי כל פתח מסתתרת הספרה 2 או 4, בדומה ל-2048. נוכל לאסוף את הספרה איתנו להמשך הדרך, או להתעלם ממנה ולהמשיך הלאה. אם אנחנו עם קוביה של 4 ואספנו קוביה של 2, הקוביה תמשיך איתנו עד שנאסוף עוד קוביה של 2, מה שיהפוך אותן לקוביה של 4, וכן הלאה. למשחק פוטנציאל גדול כשלעצמו, אם כי הוא קשה יותר מהשניים האחרים כיחידים. הוא גם כרגע זמין רק למחשב, וסביר שלא יגיע לסמארטפונים בשל זכויות יוצרים.

נשמע מעניין? אתם יכולים לנסות את המשחק בקישור. שימו לב כי יש צורך בהתקנת Unity Web Player, המוצע להורדה ולהתקנה חינמית באתר.

קרא עוד:  המשחק The Witcher 3 ועוד בדרך ל-Switch