זה היה כנראה רק עניין של זמן עד שלהיט המובייל Flappy Bird יזכה למצב ״באטל רויאל״ אופנתי, והנה התוצאה: Flappy Royale, הזמין כעת להורדה עבור מכשירי אנדרואיד ואייפון, הוא גרסה מרובת-משתתפים בה יכולים להשתתף 99 שחקנים בו-זמנית.

בניגוד לגרסה המקורית, שבה המטרה הייתה פשוט לשרוד כמה שיותר זמן (כלומר לחצות כמה שיותר מכשולים), ב-Flappy Royale המטרה היא לשרוד יותר מכל השחקנים האחרים. כולם מתחילים בדיוק באותה הנקודה (אליה הם מגיעים יחדיו באוטובוס כמובן), ונדרשים לעבור את אותו המסלול. השחקן שמצליח להגיע למרחק רב יותר מכל יתר המשתתפים, הוא זה שזוכה בסיבוב.

via GIPHY

בדומה ל-Fortnite, להיט הבאטל רויאל התורן, גם כאן רכישות בכסף אמיתי לא יעזרו להתקדם במשחק עצמו, אך מאפשרות להלביש את הציפור במיני עיצובים מיוחדים. בנוסף, קיים גם אתגר יומי: מסלול קבוע שאותו ניתן לנסות עד עשר פעמים בכדי לקבוע שיא שיופיע בטבלת אלופים בין-לאומית.

נציין כי רוב הרעיונות הללו כבר נראו לאחרונה ב-Mario Royale, גרסה מרובת משתתפים למשחק הפלטפורמות האהוב של נינטנדו, אלא שחברת המשחקים היפנית לא אישרה את המחווה והביאה בזריזות להסרתה מהרשת. בינתיים, לא נראה של-Flappy Royale ממתין גורל דומה. הגרסה הזמינה כעת להורדה ב-iOS ואנדרואיד או בגרסת רשת מוגדרת כבטא, עם תכנון להשיק את המהדורה הסופית במהלך החודש הבא.