חושבים שאתם מכורים לקאנדי קראש (Candy Crush), המשחק שגרם לנו לבזבז שעות על סידור ממתקים ממינים שונים  במסך הסמארטפון שלנו? כדאי שתכירו את ה-Flappy Bird, משחק פשוט וחינמי המיועד לסמארטפון וכבר כבש את המקומות הראשונים בחנויות האפליקציות של אפל (AppStore) ושל גוגל (Google Play), שבאחרונה הוא הורד כבר ללמעלה מ-10 מיליון מכשירים ברחבי העולם.

ואם חשבתם שמדובר במשחק מחשבה מאתגר, כנראה שתתאכזבו. כשתכנסו לנסות את האפליקציה בפעם הראשונה תגלו גרפיקה פשוטה ונטולת פקדים הכוללת ציפור, רקע משעמם וצינורות בגבהים שונים. הדבר היחיד שצריכים לעשות הוא להקיש על המסך שוב ושוב – כל זאת במטרה לגרום לציפור להתחמק ממפגש עם הצינורות או עם הקרקע. מטופש? כבר אמרנו. ממכר? אולי לא אמרנו מספיק. ואם זה נראה לכם פשוט רק נאמר לכם שאנו היינו צריכים לתרגל לא מעט בכדי להשיג תוצאה מכובדת.

נגוין הדונג (29), מי שפיתח את המשחק ומשתדל לברוח בכל כוחו מחשיפה, נותן זריקת עידוד לשחקנים: "במשחקים שלי אין מצבים בלתי אפשריים אותם השחקנים לא יכולים לעבור", הוא אומר בראיון שהעניק לאתר TechCrunch. "בכל המשחקים שלי, הציון המזכה במדליית פלטינה הוא הציון הכי טוב שהצלחתי להשיג בעצמי כששחררתי את האפליקציה", מוסיף הדונג.

קרא עוד:  מחקר: Play Protect אינו יעיל כנגד איומים

ואם אתם שואלים את עצמכם כיצד יוצרים פופולאריות כל כך גדולה בזמן קצר, כדאי שתטו אוזן למשמע האגדה האורבנית שפורסמה בשיקגו, ארה"ב. על פי הידיעה, נער בן 16 רצח את אחיו הגדול לאחר שזה הקניט אותו על הציון הנמוך שהשיג הצעיר במשחק ה-Flappy Bird. מהר מאוד התברר כי לידיעה אין ביסוס במציאות, אך ללא ספק היא הצליחה לייצר באזז מטורף ברשת.

להורדת האפליקציה למכשירי אנדרואיד | להורדת האפליקציה למכשירי iOS