פיטביט (FitBit) הכריזה על Fitbit Versa, שעון חכם חדש בניסיון נוסף שלה להתחרות ב-Apple Watch של אפל (Apple), ואפילו נראה מעט כמוהו מבחינה חיצונית. החברה טוענת כי מדובר ב"שעון המתכת הקל ביותר", שמיוצר מאלומיניום מיונן.

Fitbit Versa מציע מסך מגע בגודל 1.34 אינץ' עם מסך בהיר במיוחד המסוגל להגיע לבהירות של עד 1000 ניט, כאשר הסוללה, לדברי פיטביט, יכולה להחזיק מעמד למשך יותר מ-4 ימי שימוש. כמו בדגמים הקודמים של החברה, השעון מכיל חיישן מד דופק, ניטור שינה, אפשרות לאחסון וניגון מוזיקה ושימוש כארנק אלקטרוני הודות לשבב NFC שנמצא בגרסת ה-Fitbit Versa Special Edition.

Fitbit Versa רץ על מערכת ההפעלה Fitbit OS 2.0, המאפשרת התאמה אישית גדולה יותר לצורכי המשתמש, כמו למשל תובנות לגבי האימון והשינה, תזכורות אישיות, אתגרים וכן גלריית עיצובי שעון חדשה. בנוסף תציע פיטביט שלל של רצועות לשעון, כמו למשל כאלו שעשויות מעור, פלדת אל חלד, חוליות ברזל, בד וכיוצא בזה.

כמו כן הציגה החברה צמיד חכם חדש בשם Fitbit Ace שמיועד עבור ילדים ונערים מגילאי 8 ומעלה. הצמיד מכיל מד צעדים, מעקב אחר פעילות ואחר שינה, ומציע חיי סוללה של 5 ימים. הורים יוכלו לעקוב אחר הנתונים של ילדיהם באמצעות אפליקציה נלווית.

Image result for Fitbit Ace

מחירו של ה-Fitbit Versa יעמוד על 199.95 דולרים והוא יגיע בצבעי שחור עם מסגרת אלומיניום שחורה, אפור עם מסגרת אלומיניום בצבע כסף או כתום אפרסק עם מסגרת אלומיניום בצבע ורוד זהב. גרסת ה-NFC של השעון תעלה 229.95 דולרים, צמיד ה-Ace יעלה 99.95 דולרים והאביזרים הלווים יעלו בין 29 ל-99 דולר. השעונים זמינים למכירה כיום באתר פיטביט, ובאפריל יושקו גם ברחבי העולם.

קרא עוד:  מי נוחר בלילה? Versa 2 של פיטביט יכול לגלות את זה