החורף נגמר, ונראה שזה הזמן להתחיל להיכנס לכושר לקראת הקיץ המתקרב. כחלק מהמגמה הזו משיקה היום באג, יבואנית מותג הכושר פיטביט (FitBit), 4 דגמים חדשים של מכשירי הכושר הלבישים, שהושקו בעולם בחודש הקודם:

Versa Lite – הגרסה הזולה לדור השני של שעון חכם מבית פיטביט, הכוללת מד דופק, ספירת צעדים וקומות, עמידות במים בעומק עד 50 מטר, 15 מצבי אימון עם זיהוי אוטומטי, חיבור לאוזניות אלחוטיות לאימון בלי הטלפון, התראות (באנגלית) מאפליקציות תומכות בטלפון, מעקב שינה וחיי סוללה של עד 4 ימים.

מחיר: 749 שקל

Inspire – צמיד הכושר המוזל החדש מחליף את Alta ו-Flex, ונראה כמו גרסה מעט יותר פשוטה של Charge. גם הוא כולל כמובן מד צעדים ומעקב אימונים אוטומטי ל-15 סוגי אימון, עמיד במים עד עומק של 50 מטר ומחזיק עד 5 ימים בין טעינות.

מחיר: הצמיד מגיע בשתי גרסאות: Inspire ללא מד דופק, שמחירה 349 שקל, ו-Inspire HR עם מד דופק, שמחירה 499 שקל.

Ace 2 – הדור השני לצמיד הייעודי לילדים מגיל 6 ומעלה קטן יותר מהצמידים למבוגרים, אך מגיע בגוף מאסיבי יותר המציע עמידות לא רק במים עד עומק של 50 מטר אלא גם בזעזועים ומכות שפעילות של ילדים כוללת הרבה מהם. הוא מציע מעקב פעילות ושינה, אתגרים ומשחקים, רצועות להחלפה בעיצובים צבעוניים, אפליקציות ייעודיות לילד ולהורה וחיי סוללה של עד 5 ימים.

קרא עוד:  נחשף: הטכנולוגיה שרכשה גוגל מפוסיל היא לייצור שעון היברידי

מחיר: 349 שקל