חברת Fitbit, אחת הגדולות בתחום מוצרי הספורט הכריזה היום על שלושה שעוני כושר חדשים, המצטרפים לליין המוצרים הגדל שלה.

Charge הינו השעון הראשון, והוא כולל את כל הפונקציות של קודמו בסדרה, ה-Force – כמו מעקב אחר פעילות המשתמש, מדידת מרחק, קלוריות, דקות פעילות, ספירת צעדים ועוד, וצג OLED קטן ובהיר המציג את שלל הנתונים וכעת הוא מביא יכולת חדשה העוקבת אחר הרגלי השינה של המשתמש ומעירה אותו בזמן המדויק והנכון ביותר. כמו כן הוא מכיל את פונקציית ה-Caller ID המציג למשתמש את שם המתקשר כאשר מגיעה שיחה מהטלפון החכם. גם העיצוב השתנה מעט מאז שנה שעברה, וכעת רצועת היד עשויה מגומי רך עם משטח מעט מחוספס.

השעון השני הוא ה-Charge HR, כאשר הוא כולל את אותן הפונקציות מה-Charge, אך עם תוספת משמעותית אחת: מד דופק אשר יעקוב ויספק למשתמש בזמן אמת מעקב אחרי דפיקות הלב בכל סוג פעילות שהיא, והנתונים מסתנכרנים עם הטלפון החכם.

השעון המתקדם ביותר מבין השלושה שהוצג הינו ה-Surge. הוא מכיל את כל אפשרויות המעקב אחרי דופק הלב והסנכרון עם הטלפון החכם כמו ב-Charge, ונוסף לאלו הוא מצויד במסך מגע גדול עם חיישן GPS מובנה שימדוד את מרחק ההליכה של המשתמש לצד ניהול תוכניות כושר מותאמות, הצגת התראות על המסך וניגון מוזיקה ישירות מהטלפון החכם. כמו כן השעון יציג התראות על שיחות והודעות שהגיעו מהטלפון החכם שהמשתמש פספס, כולל שליטה על המוזיקה המתנגנת.

קרא עוד:  בעקבות רכישת פיטביט: חשש מפני דליפת מידע רפואי רגיש לידי גוגל

את ה-Charge ניתן להשיג במחיר של 130 דולרים, כשאת ה-Charge HR הצרכן יוכל לקנות רק בתחילת 2015 בתמורה ל-150 דולרים, כשיחד איתו יגיע לשוק ה-Surge במחיר של 250 דולרים.