בגוגל (Google) עובדים במרץ על ממשיך דרכו של Pixel 3a, מכשיר שוק הביניים פלוס הנוכחי שלה. כך לפחות לפי המדליף OnLeaks שחשף, יחד עם 91mobiles תמונות הדמיה ופרטים ראשונים על Pixel 4a.

לפי התמונות, Pixel 4a יהיה הראשון של החברה עם מסך מלא באמת. המצלמה לפי ההדמיה ממוקמת בחריר קטן בחלק השמאלי העליון של המסך. מכיוון שמדובר במכשיר שוק ביניים, הוא יכלול רק חיישן צילום בודד שימוקם בתוך בליטה מרובעת כמו ב-Pixel 4, לצד מבזק לד. גם חיישן טביעות האצבע יישאר מאחור ולא יעבור אל מתחת למסך.

מבחינת חומרה, Pixel 4a יציע מסך 5.7 או 5.8 אינץ’, צמיחה זעירה לעומת ה-5.6 אינץ’ של הדור הקודם. מבחינת גודל פיזי הטלפון לא ישתנה, והגידול במסך הוא כי המסגרת צומצמה. הוא יפעל על מעבד Snapdragon 730 או 765 עם תמיכה בדור 5, תלוי האם גוגל תחליט ללכת לכיוון הפריסה שהחלה כבר בארצות הברית. אגב, בתמונות לא רואים מגירת סים, מה שיכול להעיד כי הוא יפעל רק עם eSIM בלבד.

המצלמה מאחור מציעה חיישן 12 מגה-פיקסל והזיכרון הפנימי הוא 4/6 גיגה-בייט. גוגל שמרה על חיבור ה-3.5 מ”מ לאוזניות לצד חיבור USB-C לטעינה. המחיר הצפוי הוא 399 דולרים. ההכרזה הסופית אמורה להיערך בקרוב, לקראת כנס המפתחים השנתי Google I/O.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.