תמונות ראשונות של Mi A3, הדור הבא של הטלפון מבית שאומי (Xiaomi) שמבוסס על Android One ולא על MIUI של שאומי עצמה, הופיעו באתר WinFuture. התמונות חושפות את מה שכבר היה די ברור: מדובר בטלפון שיהיה כמעט זהה ל-Mi CC9 שהושק לאחרונה, רק שכאמור עם גרסת מערכת הפעלה נקייה.

לפי התמונות באתר הגרמני המתמחה בחשיפת תמונות יחצנות של טלפונים חדשים, Mi A3 יימכר בצבעים כחול, לבן ושחור.

הוא יהיה מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 665 עם שמונה ליבות Kryo 260 במערך של big.LITTLE ובמהירות מרבית של 2.0 גיגה-הרץ, עם זיכרון אחסון של 64 או 128 גיגה-בייט שכנראה יגיעו עם 3 ו-4 גיגה-בייט זיכרון עבודה בהתאמה, ועם סוללה בנפח של 4,000 מילי-אמפר.

המסך של Mi A3 יהיה בגודל 6.08 אינץ' ברזולוציה של 2240×1080 פיקסלים. יהיה לו עיצוב סטנדרטי למדי, ויש גם מגרעת דמוית טיפה שם למעלה שאמורה להכיל מצלמת 32 מגה-פיקסל. מאחור יהיו שלוש מצלמות, כשאפשר לומר כצפוי: 48 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.79 לראשית, ועם חיישני 8 ו-2 מגה-פיקסל במצלמות האחרות.

פרטים לגבי ההכרזה והמחירים עדיין אין.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.