אפל (Apple) עומדת להשיק גרסה חדשה לאוזניות הספורטיביות Powebeats של מותג ביטס (Beats), עם חיבור אלחוטי בין האוזניות למכשיר וגם בין האוזניות עצמן – בדומה ל-AirPods המוכרות. תמונות ראשונות של המוצר הופיעו ברשת לאחרונה כאשר המקור להדלפה הוא למעשה אפל עצמה: העדכון האחרון למערכת ההפעלה iOS בגרסה 12.2 כלל צילומים של האוזניות, ואלו אותרו ונחשפו על ידי אתר 9to5mac.

הצילום חושף כי הגרסה האלחוטית החדשה של ה-Powerbeats Pro שומרת על מראה דומה מאוד לזה של ה-Powebeats3 הקיימות, אך ללא הכבל המחבר בין צידן השמאלי והימני של האוזניות. בנוסף, המוצר מגיע עם מארז טעינה, שוב בדומה ל-AirPods, כאשר חיבור ההטענה (מסוג Lightning) נמצא במארז ולא באוזניות עצמן. צבען של האוזניות, לפחות בתמונות שנחשפו, שחור.

https://www.instagram.com/9to5mac/?utm_source=ig_embed

היתרון המרכזי של ה-Powerbeats על פני ה-AirPods הוא באפשרויות להתאמה אישית: בעוד שהאוזניות האלחוטיות המקוריות של אפל מגיעות בעיצוב יחיד (שעשוי להתאים למשתמש – או להחליק מהאוזן בקלילות), ה-Powerbeats כוללות בעיצובן קשת מעל האוזן, ובחירה בין מספר עיצובי כריות סיליקון (Ear Tips). לפי השמועות, ה-Powebeats החדשות יצוידו בשבב ה-H1 המשודרג, שכבר הוצג בדור השני של ה-AirPods, ומאפשר זמן סוללה משופר ומענה מיידי של הסייענית הדיגיטלית סירי (Siri) לפקודות קוליות. עדיין לא ברור האם מארז הטעינה של ה-Powerbeats יתמוך בהטענה אלחוטית, ומה יהיה מחירן.